petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acill Yardım. kuşum ishal hemde çok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Önder Gürkan Oral tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Önder Gürkan Oral

Arkadaşlar Kuşumu alalı 3.5 ay falan oldu geldiği günden beri ishal dışkısi hiç düzelmedi iyice kötü oldu. Arkadaşlar Kuşumun neşesi yerinde sayılır oyuncu, çok yem yiyiyor çok su içiyor. Hiç marul yeşillik vermiyorum zaten ishal ne yapacağım artık dışarı salasim gelmiyor birde çok sık yapıyor yetişemiyor sileyim diyorum cıvık her yere bulaşıyor yardım edin nolur

2. Ezel ALBAYRAK

Ayrı bir kap'ta patates ezmesi verin,ve suyuna kaşık ucu kadar türk kahvesi koyun. geçmiş olsun.

3. Gokay Akgul

usta geçmiş olsunn. daha önce açılan konuları bir araştır derim. benmde bilgim yok çünkü.

4. Önder Gürkan Oral

Sağolun hepsini okudum herseyi tek tek kahvede verdim kuşa yalnız 3,5 aydır böyle ve dışkısi sarı gibi ne yapacağım

5. Efsun Çağlayan

tuzlu çubuk kraker iyi olabilir mi acaba, kaybettiği mineralleri de sağlar hem...

6. Mehmet ŞEKER

vitamin verin. yeşillik veriyorsanız vermeyin..

7. Önder Gürkan Oral

Yeşillik vermiyorum diye yazmıştım hiçte vermedim suyuna vitamin de damlatiyorum daha ne yapayım herseyi yaptım bildiğim

8. Önder Gürkan Oral

Yok mu ustalarim yardım edecek..

9. Şahin ATAK

Kardeşim seni üzmek istemem ama bende boncuğumu ishalden kaybettim :( ama benimki 5 gün dayandı. Bir Kuşun 3.5 ay ishal olması normal değil bence. Bir Veterinere falan götürme şansın varmı ?

10. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    yakın bi petshopdan ishal ilacı alıp verdinizmi peki.çok azbi bayat ekmek ver

11. Gökhan YILDIZ

kuşun ishal olduğuna eminmisin kuşun dışkısı popo tüylerine yapışıyormu bu kuşlar dışkılarını yaparken aynı zamanda işerler, ishal kuşda pek neşeli olmaz yinede ishal diyorsan tarım ilacı satan yerden diastop alın onu kullanın

Sayfayı Paylaş