Karadeniz Pet

Acill Yardım. kuşum ishal hemde çok

• Konbuyu başlatan Önder Gürkan Oral
  • Başlangıç tarihi
Ö

Önder Gürkan Oral

Guest
Arkadaşlar Kuşumu alalı 3.5 ay falan oldu geldiği günden beri ishal dışkısi hiç düzelmedi iyice kötü oldu. Arkadaşlar Kuşumun neşesi yerinde sayılır oyuncu, çok yem yiyiyor çok su içiyor. Hiç marul yeşillik vermiyorum zaten ishal ne yapacağım artık dışarı salasim gelmiyor birde çok sık yapıyor yetişemiyor sileyim diyorum cıvık her yere bulaşıyor yardım edin nolur

Ayrı bir kap'ta patates ezmesi verin,ve suyuna kaşık ucu kadar türk kahvesi koyun. geçmiş olsun.

usta geçmiş olsunn. daha önce açılan konuları bir araştır derim. benmde bilgim yok çünkü.

Sağolun hepsini okudum herseyi tek tek kahvede verdim kuşa yalnız 3,5 aydır böyle ve dışkısi sarı gibi ne yapacağım

tuzlu çubuk kraker iyi olabilir mi acaba, kaybettiği mineralleri de sağlar hem...

vitamin verin. yeşillik veriyorsanız vermeyin..

Yeşillik vermiyorum diye yazmıştım hiçte vermedim suyuna vitamin de damlatiyorum daha ne yapayım herseyi yaptım bildiğim

yakın bi petshopdan ishal ilacı alıp verdinizmi peki.çok azbi bayat ekmek ver

kuşun ishal olduğuna eminmisin kuşun dışkısı popo tüylerine yapışıyormu bu kuşlar dışkılarını yaparken aynı zamanda işerler, ishal kuşda pek neşeli olmaz yinede ishal diyorsan tarım ilacı satan yerden diastop alın onu kullanın

Geri