petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acill yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat urhan tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. murat urhan

arkadaslar bir abimiz var uretimhanesini kapattı banada 5 cift muhabbet verdi kusların hepsinin kıcında yumurtası var biz kusları kutularla aldık biz kendi kafeslerimize koyduk yeni yuvalar taktık ama kuslar yuvaya girmior bi tanesi bu sabah tunekde yumurtladı yumurta düstü kırıldı bu sabaha kalmaz otekilerde yumurtlayacak gibi acil yardımlarınızı bekliyorum

#1 murat urhan, 23 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yapacak bişi yok Muratçım, yuvalığa alışana kadar böyle.
    Dert etme çok fazla. Hayırlı üretimler olsun.

3. murat urhan

şimdi ışıkları kapatıp elimle yuvaya koysam yuvaya yumurtlar da sabaha daha sonra yumurtada yatar mı acaba

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sen hiç karışma kuşlara yerlerine alışmalarını bekle

5. murat urhan

saolun hocam az önce baktım hepsi çiftleşmeye devam ediyor sabah geldiler daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

kusura bakmayın ilk defa eşli muhabbet kuşum oluyor hatta kuşlarım çok soru soruyorum

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Siz karanlıkta yuvaya koysanız oraya yumurtlasa da büyük ihtimal yatmaz, kendi hallerine bırakın bencede.

Sayfayı Paylaş