Karadeniz Pet

Acill yardımınıza ıhtıyacım var

• Konbuyu başlatan xxxsa
  • Başlangıç tarihi
X

xxxsa

Guest
meraba herkeze 5 tane yavru muhabet kusum var 20 günü gectıler annesi dövmeye basladı ayrı kafese alsam yem kırabılırlermı ne yapmam gerek bana bı yol gosterın yorumlarınızı beklıorum acillien

Kafesin yerini değiştir olmadı anneyi ayır erkek bakar yavrulara

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zamanın var ise yavruları ayır sıcak bir yere al ve şırıngayla besle. Youtube da bu konuda çok video var yardımı olur (=

Ayrı kafese alın 32 gün dolana kadar baba baksın. O da döverse son çare elle beslemek.

yorumlarınız ıcın cok tesekur ederım baba bakmasa kısacası babalara gelcem elle besleme olayını becerecegımı sanmıorum yanlıslıkla cıgerlerıne felan basarım mamayı o zamann vicdan azabından giderim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Ayrı kafese alın 32 gün dolana kadar baba baksın. O da döverse son çare elle beslemek.

2 tanesının tüyleri tam sadece kuyrukları normal kusa gore kucuk onları cok dovuyor yuvadan dısarı cıkıolar dıye acaba o 2 sı yem kırabılırmı onları alsam dıgerlerıne bakarmı

yorumlarınız ıcın cok tesekur ederım baba bakmasa kısacası babalara gelcem elle besleme olayını becerecegımı sanmıorum yanlıslıkla cıgerlerıne felan basarım mamayı o zamann vicdan azabından giderim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

2 tanesının tüyleri tam sadece kuyrukları normal kusa gore kucuk onları cok dovuyor yuvadan dısarı cıkıolar dıye acaba o 2 sı yem kırabılırmı onları alsam dıgerlerıne bakarmı

Kardeşim anne yuvadan atlayan kuşları artık bir rakip olarak görür. Bu yüzden dövüyor. Dövdüklerini mecburen ayırın diğerleri kalsın yuvada.

Kardeşim anne yuvadan atlayan kuşları artık bir rakip olarak görür. Bu yüzden dövüyor. Dövdüklerini mecburen ayırın diğerleri kalsın yuvada.
Ayırdım 3 unu 2 sı kaldı onlarlada ilgilenmiyor fazla elle beslemem ıcın gereklı malzeme hakında bılgı verırmısn iş başa düşecek gibi bu arada yorumun ıcın tesekur ederım :D

Şirınga ve serum hortumu. Elle besleme aparatı da nette satılıyor alabıırsın.

yere yem serp onlar yer yemiyorsa şırıngayla besle amam dikat et bazına kalıp ole biliyor benim 2 kuş oyle öldü videoları izlede yap videolarda iyiy bir şekilde anlatyor

Şirınga ve serum hortumu. Elle besleme aparatı da nette satılıyor alabıırsın.
Yem yemeye basladılar

yere yem serp onlar yer yemiyorsa şırıngayla besle amam dikat et bazına kalıp ole biliyor benim 2 kuş oyle öldü videoları izlede yap videolarda iyiy bir şekilde anlatyor

yeme yem serptım kırmaya basladılar fakat 6 aydır yavrsuz kalamadım tekrar yumurladı acaba yumurtasını atsam folunu cıkarsam günah olurmu dun yumurladı olusmadan atsam ?