Karadeniz Pet

Acilll kusum suya dustu

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamin Aleykum bidik ucarken suya dustu pesimden gelip su soguktu hemen aldim ufonun onune koydum ne yapmam lazim Allah askina yardim edin gokhan abi levent abi lutfen abilerim acil

Ufonun önüne koymanız daha kötü olur sanırım.
23-24 derece sıcaklıktaki bir odada hava akımı almayacak şekilde kendi kendini kurutur.
Ufo çok sıcak olur...

Tamam uzaklastiriyorum

Ufo tehlikeli havluya sar :) sorun olmaz korkulcak bişe yok :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kuşum tam alışmamışsa havluda durmaya bilir korkabilir hiç sarma sıcak bir odada dursun kursun :)

Kurudu Allaha şükür de kuş yeni evet 5. Günü elime felan geliyorda kuyrugu asafa dogru duruyor.neden

Çokmu çökük kuyrugu . ? Resim atabilirmisin

Çokmu çökük kuyrugu . ? Resim atabilirmisin

c08130eb34538479ba94d006926becf7.jpg

Hiç bir skıntı görmedim hocam . Tık tık attırıyormu kuyrugunu . Unutma her zaman hastalık belirtisi değildir yorulmuşsa nefes alış verişini düzenlemek içinde yaparlar .

Hiç bir skıntı görmedim hocam . Tık tık attırıyormu kuyrugunu . Unutma her zaman hastalık belirtisi değildir yorulmuşsa nefes alış verişini düzenlemek içinde yaparlar .

Abi tık tık attırıyomu dedini anlamadi. Titriyo kuyruğu

Abi tık tık attırıyomu dedini anlamadi. Titriyo kuyruğu

Yani kuyruk yukarı aşşağı oynuyormu birde bir kaç öneri tünek plastik hiç olmamış :) tahta tunek alın ve ya kendiniz yapın

Plastik tunek yokki hersey tahta salincak bile o sari lacivert olan ip :D aynen yukari asagi çok kuçuk hamlelerle.titriyo ama hizli hizli titriyo geldiginden beri ole endiselendim

Plastik tunek yokki hersey tahta salincak bile o sari lacivert olan ip :D aynen yukari asagi çok kuçuk hamlelerle.titriyo ama hizli hizli titriyo geldiginden beri ole endiselendim

Hocam tünek doğal değil gibi duruyor ondan dedim endişelencek birşey yok oyun oynuyormu

Nasil yani geldiginden.beri hel duruyorfu o hic oyun.oynamadi o hep kafesine gidiyo 5 gun oldu geleli çok yemek yiyor oyun oynamiyo duruyo o kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

ad983d78c3e7a0ced6db2ac8bc1934ee.jpg
a98b35bf044c6d9f85949c5e7131ad49.jpg

Nasil yani geldiginden.beri hel duruyorfu o hic oyun.oynamadi o hep kafesine gidiyo 5 gun oldu geleli çok yemek yiyor oyun oynamiyo duruyo o kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

ad983d78c3e7a0ced6db2ac8bc1934ee.jpg
a98b35bf044c6d9f85949c5e7131ad49.jpg

Hocam yaZdıgınızdan birşey anlamadım google translate gibi :)

Geri