petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acilll! Kuşumu kaybetmek istemiyorum lütfen bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Müjde Yklr tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Müjde Yklr

Arkadaşlar merhaba

Muhabbet kuşum ishaldi avidiare isimli bi ilaç kullandım . Son 2 gündür çok uyuyo ve halsiz bugün veterinere götürdüm ;
    Amoklavin antibiyotik
    Polivit vitamin
    Ensure besleme solüsyonu verdi .

Hepsini ağızdan damlatmam gerekiyo . Şırınga aldım fakat nasıl besleyeceğimi bilmiyorum . Şırınganın ucuna küçük bi boru takmam gerekiyo sanırım . Soluk borusuyla nefes borusunu karıştırırım diye çok korkuyorum . Bilgilendirirseniz size minnettarım .

Ayrıca biraz önce baktığımda kuşumun dışkısı siyahımssı bi hal almaya başladığını gördüm lütfen acil yardım edin
    2 senedir birlikteyiz ailemizin bi bireyi oldu artık onu kaybetmek istemiyorum

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun ve dışkısının 1-2 resmini eklerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

3. Selahattin GÖKTAŞ

boruya gerek yok şırınganın ucundan ağzının kenarına damlatırsanız kendi içecektir. antibiyotik dışkısının düzelmesine yardımcı olur zaten.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşlarda amoklavin