Karadeniz Pet

ACİLLL YARDIM ;( Kuşum topallıyor

• Konbuyu başlatan fküçükpala
  • Başlangıç tarihi
F

fküçükpala

Guest
kuşum 5-6 gün önce sekerek yürüyordu internette araştırdırdım geçer bir şey yapmayın dediler. ama 3 günden beri kuşum sol ayağını hiç kullanamıyor. Kuşu aldığım yere gittim AVİPOM adında bir merhem verdi. merhem süreli iki gün oldu, merhemi sürdüğümden beri ayağını kaşıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN NE YAPMALIYIM...

yzZXyU.jpg

881dV0.jpg

6O7m3Z.jpg

C72QQS.jpg

DyzB0E.jpg

wqOgyO.jpg

FlhrtZ.jpg

QyKHMd.jpg

Kirilmis olabilir veterinere gidinbence ama % 100 eminseniz kirildigindan hareketsiz olacak sekilde ayağını sarın

öncelikle bu gün aynı sorun bende de oldu ayağını oynatın bağırıyor mu kuş bağırıyorsa kırıktır veterinere gitmeniz şart. Benim kuşda sadece incinme oldu bakıyorum fotolarada kuşun ayağında morarma var kırık olabilir yoksa incinmiştir avipom merhemi sadece geceleri kulak çubuğuna sürüp ayağına sürün geceleri sürün ki karanlıkta bir şey yapamasın bir yere sürtme vs vs.

O kusun poposu nazil öyle bi de popoaunu çekip koyarmisiniz lutfen

ayagına dokunduğumda bağırmıyor dün kremi gece sürdüm bugün yine gece sürücem ince bi tülbentle sarayım mı kararsız kaldım. poposu ile ilgili nasıl bi sıkıntı var anlamamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Kirilmis olabilir veterinere gidinbence ama % 100 eminseniz kirildigindan hareketsiz olacak sekilde ayağını sarın

öncelikle bu gün aynı sorun bende de oldu ayağını oynatın bağırıyor mu kuş bağırıyorsa kırıktır veterinere gitmeniz şart. Benim kuşda sadece incinme oldu bakıyorum fotolarada kuşun ayağında morarma var kırık olabilir yoksa incinmiştir avipom merhemi sadece geceleri kulak çubuğuna sürüp ayağına sürün geceleri sürün ki karanlıkta bir şey yapamasın bir yere sürtme vs vs.

O kusun poposu nazil öyle bi de popoaunu çekip koyarmisiniz lutfen

ayagına dokunduğumda bağırmıyor dün kremi gece sürdüm bugün yine gece sürücem ince bi tülbentle sarayım mı kararsız kaldım. poposu ile ilgili nasıl bi sıkıntı var anlamamadım

Poposu sis görünüyor tüy yok nerdeyse BN ole gördüm yalniz olma sin DİE resimli çekenizi istedim bi cekebilirseniz ne demek istediğimi anlaticam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Pardon sizin parmaginizmis o :)

Poposu sis görünüyor tüy yok nerdeyse BN ole gördüm yalniz olma sin DİE resimli çekenizi istedim bi cekebilirseniz ne demek istediğimi anlaticam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Pardon sizin parmaginizmis o :)

aynı sorun bende de var poposunda tüy yok dökülmüş hep ve poposunun üstü şişmeye başladı erkek kuş

poposunda sıkıntı yok ayağı sıkıntılı poposunda dökülmede yok

Morarma kızarıklık
gibi bişey
varmı
varsa eğer
muhakkak
veteriner e
götür

Yoksa
Allah Korusun
önce ayağı
sonra kuşu
kaybedersin

eklem yerinden bi sıkıntı görünüyor muhtemelen çıkmış yada aşırı derecede incinmiş veteriner görmeli bezle sarmanızda sorun yaratabilir

Geri