petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ACİLLL YARDIM ;( Kuşum topallıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fküçükpala tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. fküçükpala

kuşum 5-6 gün önce sekerek yürüyordu internette araştırdırdım geçer bir şey yapmayın dediler. ama 3 günden beri kuşum sol ayağını hiç kullanamıyor. Kuşu aldığım yere gittim AVİPOM adında bir merhem verdi. merhem süreli iki gün oldu, merhemi sürdüğümden beri ayağını kaşıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN NE YAPMALIYIM...

2. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Kirilmis olabilir veterinere gidinbence ama % 100 eminseniz kirildigindan hareketsiz olacak sekilde ayağını sarın

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    öncelikle bu gün aynı sorun bende de oldu ayağını oynatın bağırıyor mu kuş bağırıyorsa kırıktır veterinere gitmeniz şart. Benim kuşda sadece incinme oldu bakıyorum fotolarada kuşun ayağında morarma var kırık olabilir yoksa incinmiştir avipom merhemi sadece geceleri kulak çubuğuna sürüp ayağına sürün geceleri sürün ki karanlıkta bir şey yapamasın bir yere sürtme vs vs.

4. tarçın ve şaşkın

O kusun poposu nazil öyle bi de popoaunu çekip koyarmisiniz lutfen

5. fküçükpala

ayagına dokunduğumda bağırmıyor dün kremi gece sürdüm bugün yine gece sürücem ince bi tülbentle sarayım mı kararsız kaldım. poposu ile ilgili nasıl bi sıkıntı var anlamamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

ayagına dokunduğumda bağırmıyor dün kremi gece sürdüm bugün yine gece sürücem ince bi tülbentle sarayım mı kararsız kaldım. poposu ile ilgili nasıl bi sıkıntı var anlamamadım

6. tarçın ve şaşkın

Poposu sis görünüyor tüy yok nerdeyse BN ole gördüm yalniz olma sin DİE resimli çekenizi istedim bi cekebilirseniz ne demek istediğimi anlaticam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Pardon sizin parmaginizmis o :)

7. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9

aynı sorun bende de var poposunda tüy yok dökülmüş hep ve poposunun üstü şişmeye başladı erkek kuş

8. fküçükpala

poposunda sıkıntı yok ayağı sıkıntılı poposunda dökülmede yok

9. Serdar Şerifoğlu

Serdar Şerifoğlu New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Morarma kızarıklık
    gibi bişey
    varmı
    varsa eğer
    muhakkak
    veteriner e
    götür

Yoksa
    Allah Korusun
    önce ayağı
    sonra kuşu
    kaybedersin

10. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    eklem yerinden bi sıkıntı görünüyor muhtemelen çıkmış yada aşırı derecede incinmiş veteriner görmeli bezle sarmanızda sorun yaratabilir

11. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Veterinere gitmisken gagasini da kestirin uzamis bayağı

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum topallıyor

,
  2. Kus topalliyor

,
  3. muhabbet kuşumun ayağı topallıyor