Karadeniz Pet

acilll

• Konbuyu başlatan orcunaslim
  • Başlangıç tarihi
O

orcunaslim

Guest
Kus alicam dun aldim cok küçük tü siyahı vardı gagasında öldü :( gagasında siyah olmayan alicam hangi cims olsun konuşturucam ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gagasındakı siyahlık yavru siyahlıgıdır eger konuşturmak istiyorsan degiştirme

Ama nasıl oldu bilmiorum sabah kalktigimda ölü buldum

Moderatör tarafında düzenlendi:
senden kaynaklı degıldır ölmesı kac gunluktu acaba kus

bu cinayet yaaa
o kadar küçk kuş satılır mı

Ama sanırım tuyleri cikali 5 gun falan olmus cunki daha kanatlarındaki tüyler bile yoktu nerdeyse

Bende daha yeni basladim egitmeye gagasında siyah lik varsa alin dediler bu forumdan bende aldimcunki hicbir fikrim yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:30 -->-> Daha önceki mesaj 12:29 --

Onu nasıl anlarim ??

sen nerden bilicn zatn
satanın bilmesi lazm
evet gagasında siyahlk ii
küçk kuş kolay eğitilr
ama 15 30 gün arası o üşümş ve aç kalmş olablr yazk

Ordamısınız ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Satanda anlamiyorki kucuk die 8 aylik vermiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

Satıcıyı degistiricem bakalim bugun baska bi pet shoptan alocam

bnce petshp a git konş
satan o kusn durumunu biliydur

Mesajlarim gitmior :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

Ya iste sorun orda adamda bilmior bugun farkli bir pet shoptan alicam

hangi şehrdesn
üreticiden al bnce petshoptan degl

İzmir buca

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:40 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

Bide hangi cins alayım en guzel egitilen cinsler hangileri

izmr den kuş arıyorm diye knu aç
yardmcı olurlar fformdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:41 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

erkek olması önemli

hollanda iidr derler konşmak için ama kesn değil

Tamam saol :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:42 --

Bide nasıl anlarım hollandayı sizin bir fikriniz varmi yavru hollanda cinsi muhabbet kusu dedim cikmadi

Yazık olmuş kuşa,

Geri