petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acilll

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Erkek kusum bi anda yere dustu ve ucamamaya basladı daha yavru tam kafasını yana yatırmıstı oluyodu ki hemen suya tuttuk biraz canlandı su an da sadece sabıt yerınde duruyor sızce bısey olur mu ne yapmam gerekir acill yardım sadece mama yedı bugun ılk defa sızın tarıfınıze gore mama hazırladım yardım edin

2. Ali Uyan

Ali Uyan Guest

Geçmiş olsun felç belirtileriydi yanlış bilmiyorsam

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Daha yavru derken, kanat tüyleri tam oluşmamışmı ? bu yüzden uçamayıp düşebilir.

Uçamamaya başladı derken daha önce uçuyorduda artık uçamıyormu ?

ayak üstüne düştüyse ala, gögsünü sert vurmamıştır umarım, vitamin koy suyuna.

4. Salih ÇİÇEK

Sağolun yani ne olucak şimdi dişiden ayırmam mı gerekecek

5. Salih ÇİÇEK

Yo hayır bu yavru ama ucuyodu tuylerıde var bugun mama verdım gayet sağlıklı yedi biraz durgunluk vardı ama sonra bugun baktıgımda yere dusmustum tam artık can verıyodu o anda yetıstık inşallah olmez

Sayfayı Paylaş