Karadeniz Pet

Acilll!!

• Konbuyu başlatan Mustafa35
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa35

Guest
Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu almıştım 1aylık galiba daha uçamıyo dışarı çıkardım uçamıyo diye bir yere çarpmış galiba yada elimle tutarken bişey mi oldu bilmiyorum kanadının altı kanıyo ne yapmam lazım lütfen acill!!!

veterinere götür kanı sıleyım dıye yanlış birşey kullanırsın kuşun ölümüne sebeb olursun. geçmiş olsun.

Gecmis olsun veterinere götür bence

Şuan veterinere götüremem bişey olurmu kuşa hep elliyo orayı

acı çekiyordur dogal olarak,kafesinden çıkarma kuşu uçmaya çalışıp kanayan yere dahada baskı yapmasın surebılecegın krem konusunda bı fıkrım yok daha tecrubelı olanlar yardımcı olurlar.

belki ciddi birseydir kardesm belli olmaz götürememenden dolayı belki hep sorunlu kalcak en kısa zamanda götür bence vakit kaybetmeden

Tek bir yere götüremem babamı beklemem lazım işten ne zaman çıkcağı belli değil onunda offff

Var ise evde mikrop kapmasın diye batikon sürebilirsin kanayan bölgeye

kanadını tut bak bakalım kırık falan var mı yoksa önce batikon sür sonrada yara kremi sür. geçmiş olsun. veterinere gitmeyide ihmal etme

Teşekkürler arkadaşlar hepinize kanadında kırk değil büyük ihtimalle çünkü hep hareket ettiriyor pet shop a veya kuşçuya göstersem olurmu?

Aldığımız kuşçuya götürdüm yapcak bişey yok dedi kolonya veya tentürdiyot sür mikrop kaparsa ölür dedi :(((((

Şimdi batikon sürdüm yem filen yiyo iyileşti birazcık ama aldığımızdan beri su içmiyo

petshopçular anlamaz. anlayan kuşçuysa olur bence veterinere git.

Geri