petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acilll!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa35 tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu almıştım 1aylık galiba daha uçamıyo dışarı çıkardım uçamıyo diye bir yere çarpmış galiba yada elimle tutarken bişey mi oldu bilmiyorum kanadının altı kanıyo ne yapmam lazım lütfen acill!!!

2. Tuan MAKSEL

veterinere götür kanı sıleyım dıye yanlış birşey kullanırsın kuşun ölümüne sebeb olursun. geçmiş olsun.

3. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Gecmis olsun veterinere götür bence

4. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Şuan veterinere götüremem bişey olurmu kuşa hep elliyo orayı

5. Tuan MAKSEL

acı çekiyordur dogal olarak,kafesinden çıkarma kuşu uçmaya çalışıp kanayan yere dahada baskı yapmasın surebılecegın krem konusunda bı fıkrım yok daha tecrubelı olanlar yardımcı olurlar.

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    belki ciddi birseydir kardesm belli olmaz götürememenden dolayı belki hep sorunlu kalcak en kısa zamanda götür bence vakit kaybetmeden

7. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Tek bir yere götüremem babamı beklemem lazım işten ne zaman çıkcağı belli değil onunda offff

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Var ise evde mikrop kapmasın diye batikon sürebilirsin kanayan bölgeye

9. Selahattin GÖKTAŞ

kanadını tut bak bakalım kırık falan var mı yoksa önce batikon sür sonrada yara kremi sür. geçmiş olsun. veterinere gitmeyide ihmal etme

10. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Teşekkürler arkadaşlar hepinize kanadında kırk değil büyük ihtimalle çünkü hep hareket ettiriyor pet shop a veya kuşçuya göstersem olurmu?

11. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Aldığımız kuşçuya götürdüm yapcak bişey yok dedi kolonya veya tentürdiyot sür mikrop kaparsa ölür dedi :(((((

12. Mustafa35

Mustafa35 Guest

Şimdi batikon sürdüm yem filen yiyo iyileşti birazcık ama aldığımızdan beri su içmiyo

13. Selahattin GÖKTAŞ

petshopçular anlamaz. anlayan kuşçuysa olur bence veterinere git.

Sayfayı Paylaş