Karadeniz Pet

Acillll

Fuad BİLİCİ

Paylaşımcı Üye
15 dakika önce kuşa bakmaya gittim yuvalığın içinde ölü buldum tam ea tutmuşlardı acaba şimdi ne yapmalıyım diğer kuş onu arıyorbulduğumda kafada kan vaardı erkek vurmuş diye düşündüm ama o vurmamış vursaydı anlardım yuvalıkta ölmüş durum bu kendi ölümünü beklemiş şimdi diğer kuşa ne yapmalıyım şimdi kendinden geçti yeni bir eş mi almalıyım acaba ?
437ad07cab515f02baeeb40d12a202f1.jpg
f161b263a21f4e3180e705debc03aaf3.jpg

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok çiviye gelmemiş daha yeni buldum yuvalıktaki tahtayı kazırken olmuş

Ahsaptan sert ucu bir imce bişey batmişdir senin gormedigin bisey %90 yuvaliklamalakalidir

Peki şimdi tek kalsa eğitsem bişey olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

+++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:23 --

Bu arada sarı kuş şokta gibi ele falan geliyor kaşımaya izin veriyor su falan mı serpsem acaba

Kuş eşini kaybettiği için stres ve depresyona girmis olabilir. Aynisini ben yasadim 1 hafta konustum hep ilgi gosterdim daha sonra kendi evimde olan 6 aylik kusumu getirdim elime alisikti getirdigim ve disi kusum aninda duzeldi eskisinden farki yok artik hatta ikiside elime alisik omuzumdan inmiyorlar :) Sakın vazgeçme ilginden her hayvan sevildikce duzelir merak etme.

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

Seviyorum zaten bu 20 gün boşum ayrı eş kuşum var ama ben kendi odama aldım 2 hafta sonra bi abimden dişi alıcam eğitimi bu de eğitimli her zaman açık duruyor ailedeki her kes onla ilgiili yanlız kalmıyor yani başka oyuncak falan yapmam gereken bir şey varmı acaba

Oyuncak genede kafesinde bulunsun ayriyetten salincakta olsun. Bu 20 gun icinde onunle buraz daha fazla ilgilenin elinizden yem yedirin dudaklarinizdan yem yedirin size daha cok alissin :)

tmm teşekkürler hocam

Hocam demene gerek yok abi yasim 15 daha ;)

benimde 17 :D forumdakilere ne diyeceğimi bimiyorum arkadaşlar dyince ayıp etmiş sayıyorum kendimi

Son düzenleme:
Bak sey de ben eskiden oyle yapiyordum abilerim/ablalarim/kardeslerim de :)

Yav arkadaşlar dışı kuş aliosun yuvalı hersey güzel kuş senin ihmalinden olmuş . Önce plastik yuvalık tabanı koycaksin sonra da talaş koycaksin kuş kazima ihtiyacı duymaz o zaman yazık hayvana ya

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam follukla plastikle alakası yok yuvalığın ön tarafında delik açıp gagasını kırmış burda nasıl bi ihmal var acaba burada herkes tahta yuvalık takıyor yuvalığın duvarını delmiş yuvalık olsa çekip atıcam ama attım sinirden kuşa gözüm gibi bakıyordum ilk ele alışkın kuşumdu

Kardeşim senlik bir durum yok anladığım kadarıyla. Bugün birçok üretici de plastik folluksuz yuvalık kullanıyor, ondan yana pek sorun olduğunu düşünmüyorum. Sen erkeğin yanına bir dişi al. Tabi erkek dişiyi kendisi seçsin.

Hocam şimdilik kalsın iyice kızışsın yanına bi damızlık var kendisiyle iyi anlaşan onu koyucam şimdilik benle ilgileniyor

Geri