Karadeniz Pet

Acilllll french month mu

Emre TAVLAN

Emektar Üye
swn8v.jpg

swncj.jpg

arkadaslar kus ysklasik 29-30 gunluk yanliz sadece bu kusta bole bir sorun var uretci bir abim anne kusun kalsiyum eksikliginden kusun kanat ve kuyrugu cekmis olabilir dedi french montmu sizce yoksa onunda dedigi gibi 1-2 aya kadar cikarmi

kuşda birşey yok yeni doğdugu için bazi tüyleri çıkmamiş daha kanat atlindakiler biraz kaç haftaya butun tuytleri çıkacaktir...

Bana da bir şey yokmuş gibi geldi. Umarım sağlıklı bir şekilde çıkar kanatları bu fıstığın.

Kuşta bir sorun görünmüyor kardeşim endişe edilcek birşey yok

Goruslerinizi bekliyorum

Anne kus bazen böyle yapabiliyor. Uzar tüyleri. oldukcada saglıklı görünüyor kusunuz.

Anne kus bazen böyle yapabiliyor. Uzar tüyleri. oldukcada saglıklı görünüyor kusunuz.

Nerdesın onur kardesım dıger arkadaslar gönlüme su serptı sende balı oldun tecrübene ınanıyorum sevındım

Nerdesın onur kardesım dıger arkadaslar gönlüme su serptı sende balı oldun tecrübene ınanıyorum sevındım

Estağfurullah. Görünen köy klavuz istemez hasta kus kendisini belli eder zaten. dik duruyor kus burdayım diyor resmen :) Yavas yavas da tüyleri uzamaya baslar. kafese mineralli gaga tası ve kalamar kemigi koy. haftada 1-2 defa mama ve vitamin ver yeter :)

MaşAllah kuş gayet sağlıklı ve hiçbir sorun görünmüyor :) İlerleyen zamanlarda herşey rayına oturur merak etme.