Karadeniz Pet

acilllll yardimm

• Konbuyu başlatan Armağan Yörük
  • Başlangıç tarihi
A

Armağan Yörük

Guest
İyi geceler arkadaslar kusumun gagasinin yaninda beyaz beyaz seyler var acaba mantarmi mantarsa hemen veterinere goturmelimiyiz acillll

fotoğraf yüklersen daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

su anda pek foto cekebilecek durymda degilim eger mantarsa ne yapabiliriz

Eğer mantarsa vazalin kullanman gerekli

büyük ihtimalle mantar olabilir bu durumda bence aslında mantıklı olan veterinere götürmek fakat mantar için satılan ürünler var onlardan da yararlanabilirsin. umarım faydası dokunur.

Vazalin dediginiz vazelinmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Icime kurt dustu ya bisey olurmu yarin hemen veterinere goturmeyi planlyorum

Buradaki kuş Kuşunuzun gagası linkteki kuşun gagası gibi ise mantar bulaşmıştır. Veterinere götürmenize gerek yok. Gagasına vazelin sürün. bir kaç gün. düzelecektir.

Buradaki kuş Kuşunuzun gagası linkteki kuşun gagası gibi ise mantar bulaşmıştır. Veterinere götürmenize gerek yok. Gagasına vazelin sürün. bir kaç gün. düzelecektir.

Tskler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:13 --

Linki goremedim yanliz?

Buradaki kuş yazan yere tıkla :)

Bu kusta cok ilerlemis bizimkinde o kadar degil yeni oldu zaten sadece gagasinin yan tarafinda ufak.beyaz noktalar var

vazelin su günde 2 defa
eger mantarsa büyük ihtimal mantardır

buyrun arkadaslar fotobiraz vazelin surdum iyi gelirmi

/wMaOBk]
wMaOBk.jpg
[/url]

İyi geceler arkadaslar kusumun gagasinin yaninda beyaz beyaz seyler var acaba mantarmi mantarsa hemen veterinere goturmelimiyiz acillll

dostum bende aynı şeyden bağsettim konu açtım.... foto yüklermisin merak ediyorum senin kuşundaki beyazlıklar nasıl görünüyor acaba diye.. banada veterinere götür diyorlar.. götürmek istiyorum .. ümraniyede çakmak ta oturuyorum.. varmıdır buralarda veteriner kuşlarla ilgili deneyimli acaba... İNŞALLAH önemli bir rahatsızlığı yoktur..

Geri