Karadeniz Pet

acillllll ishal, kursak şişmesi, uçamama

• Konbuyu başlatan ALTIN KARAARSLAN
  • Başlangıç tarihi
A

ALTIN KARAARSLAN

Guest
1 yaşındaki dişi muhabbet kuşum yaklaşık 1 aydır hasta ilk başlarda boğazında bişey varmış gibi sesler cıkarmaya basladı vet. enofilin verdi 8 gün kullandım biraz düzeldi daha sonrasında kusmaya başladı hareketleri azaldı. Sürekli uyuma halinde daha sonra kakasını yapamadı yem yemez oldu bayrtıl 10 mg başladık.5 gün kullandık ara ara vitamin verdim limon verdim ama canlanma yok. İki gün önce çok şiddetli ishal oldu ishal için veteriner neoksitay diye antibiyotik verdi şimdi ishali yavaş yavaş düzeliyo ama sürekli uyuyo yemini yemiyo sadece daldarı yiyo. Dün kursagi şişti elimle kontrol ederken ağzından sıvı su renginde kokusuz ama sümüksü bişey geldi. uzun süre üçamıyor sadece sıcak yer arıyor koynumuza girip uyuyo. Gambamıx diye bi ilaç önerdiler kursak mantarı olabileceği sölendi ben ne yapabilirim yardım edin.

bu konuda uzman değilim uzmanlar yardımcı olacaktır ama diyebileceğim tek şey kuşunu sıcak tut kafesi falan ört kafesin yanına sıcak su falan koy en azından kendini daha iyi hisseder

Geri