Karadeniz Pet

Acıma yok lan bunda :d :d maviş

cixsower

Meraklı Üye
vu6fr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

vu6vy.jpg

sen kızışmış dişiye parmak uzatırsan böyle olur.aferin ona

ben normalde evcil olan, yavru bakan dişimin parmağıma asılıp büyük bir azimle et koparttığını bilirim. dişilere bulaşmamak lazım :D

sen kızışmış dişiye parmak uzatırsan böyle olur.aferin ona

okan abi mavişi bildim bileli öyle o :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

vu76h.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

vu785.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

ben normalde evcil olan, yavru bakan dişimin parmağıma asılıp büyük bir azimle et koparttığını bilirim. dişilere bulaşmamak lazım :D

biz bulaşmasak o bulaşıyo malesef kurtuluş yok ondan :d

Bende bir dişi kuş var yemin ederim elimi kafese soktuğum an bırak ısırmayı resmen deriyi koparana kadar pes etmiyor , elimi sallıyorum ama banamısın demiyor :)

Bazı kuşlarda kızgınlık olmasa bile acayip ısırıyorlar..

dişi kuşllar isirir dostum ama erkek kuşlar isimiyor dişilerin isiridiği kadar.

Bende bir dişi kuş var yemin ederim elimi kafese soktuğum an bırak ısırmayı resmen deriyi koparana kadar pes etmiyor , elimi sallıyorum ama banamısın demiyor :)

Bazı kuşlarda kızgınlık olmasa bile acayip ısırıyorlar..

BU Mavişin şakaları işte :D kafes dışında omuzuma çıkıyor kulagımı ısırıyo bizde yavru bi kedi var onu bile ısırıyo arada :D

BU Mavişin şakaları işte :D kafes dışında omuzuma çıkıyor kulagımı ısırıyo bizde yavru bi kedi var onu bile ısırıyo arada :D

valla dostum kedi ile kuşu aynı evde beslemek doğur bulmuyorum cunki kediler hayin dir köpek gibi degillerdir.

valla dostum kedi ile kuşu aynı evde beslemek doğur bulmuyorum cunki kediler hayin dir köpek gibi degillerdir.

Mavişe yaklaşanı gebertirim dicemde o kendini savunuyo :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

vu9qg.jpg
sabah kahvaltısını abartınca yogurtun içine daldı kendini temizliyodu :D

Geri