Karadeniz Pet

Adam ile garı' nın ilk yavrusu :)

Hayırlı Olsun, darısı yeni gelecek kuşlarıma olsun... :)

Maşallah Furkan bey gözünüz Aydın,sizde de mi?4 yumurta vardı?bende 4 adet var hiç kontrol etmedim ama bugun 18 gün oldu,ama ses seda yok

Maşallah Furkan bey gözünüz Aydın,sizde de mi?4 yumurta vardı?bende 4 adet var hiç kontrol etmedim ama bugun 18 gün oldu,ama ses seda yok

Aynen Cihan bey. Zaten dişi kuşumun ilk kuluçkasıydı. 4 çıktı ilk yumurta 21. Günde geldi. Belki de o ikinci yumurtaydı. İlki boş olabilir. Dün sabah 9 gibi geldi :).
Maşallah çok heyecan verici bir deneyim gerçekten.
Bu arada yeşil kuşum ise boşta. Eğer maraşa falan yolunuz düşerse hediye edeyim. Psikolojisi bozulacak o kuşun çok içim gidiyor. Yet yok ki erkek alayım yanına :(.

Emrehan bey inşallah diyelim. Daha iyisi Her arkadaşımızın başına.

Son düzenleme:
Maşallah. Hayırlı üretimler olsun...

Aynen Cihan bey. Zaten dişi kuşumun ilk kuluçkasıydı. 4 çıktı ilk yumurta 21. Günde geldi. Belki de o ikinci yumurtaydı. İlki boş olabilir. Dün sabah 9 gibi geldi :).
Maşallah çok heyecan verici bir deneyim gerçekten.
Bu arada yeşil kuşum ise boşta. Eğer maraşa falan yolunuz düşerse hediye edeyim. Psikolojisi bozulacak o kuşun çok içim gidiyor. Yet yok ki erkek alayım yanına :(.

Emrehan bey inşallah diyelim. Daha iyisi Her arkadaşımızın başına.

Rabbim sağlıklı eylesin Furkan bey,dükkana geçersem alırım:)

Rabbim sağlıklı eylesin Furkan bey,dükkana geçersem alırım:)

Aa çok sevinirim ya hem bizim dişi çok daha mutlu olur.

Sizin ilk yavru geldi mi durum ne Cihan bey? Benim başka cıkmadı galiba bos yumurtalar. 3-5 gün sonra daha çıkmazsa 4te 1 doluluk olacak ki aslında ilk kuluçkada istediğim iki yavruydu. İnşallah son yumurta da cıkar. Faxlasını besleyemeyebilirler. Dişinin ilk deneyimi çünkü.

Son düzenleme:
İlk yavrudan sonra ikinci embriyo olarak ölmüş. TEK tabanca tosunla yola devam ediyoruz.
Son halî;

Vl7Boy.jpg