petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Adana ' da damda tek oda... yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Herodot01 tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    Adana malumunuz çok sıcak bir memleket. Damda tek o da çatısı çinko dediğimiz malzemeden bir kiler , odunluk tarzı küçük bir odamız var. beş li üretim kafesi aldım . üç çift yerli kuşum var hepsi yavruları yeni büyüttü ben de bu ara vermeden yararlanıp beşli üretim kafesini dama hazırlamayı düşünüyorum. Sizce yeri değiştirilen bu çiftler bir daha çiftleşir mi? Damda hava koşulları nasıl olur, etkilenirler mi?

#1 Herodot01, 20 Haziran 2015
    Son düzenleme: 20 Haziran 2015
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Kaç derece hava var damda

3. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    [MENTION=16285]Herodot01[/MENTION] Damdaki hava 15-20 derecenin üstünde ve rüzgar gelmiyorsa hiçbir sorun olmaz.Tekrardan çiftleşirler.

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş benim odada sabahları 28-30 aksamlari 25 gibi oluyor hiçbir rüzgar güneş yok çok mu sıcak? Yerlerini deişmek istemiyorum bulmuşken

5. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    adana da yaz sıcağı 30 lu dercelerde olur hele çinko çatılı yerde fırında kuş eti yersin :) bence çinko çatı işini hallet derim ha bir de dikkatli ol kuşları çalmasınlar :)

6. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Sıcaklık 20 derecenin üstünde olduğu sürece sıkıntı olmaz.Muhabbet kuşları sıcak iklim kuşları olduğu için sıcağa dayanıklı soğuğa karşı zayıftırlar.

#6 Mustafa AKÇAKAYA, 20 Haziran 2015
    Son düzenleme: 20 Haziran 2015
  7. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    valla rüzgar kapıyı açınca ceyran yapıyor ama kapalıyken denedim sorun yok. Bende kapatıp gidiyorum malumunuz. Üste strafor atacağım olmazsa sıcağı yalıtsın diye. adana yazın gölgede 35 :) nem de % 95 :)

Sayfayı Paylaş