petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ADANA DA SATIŞ YAPAN KİŞİLER KUŞ ALACAM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinan tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhabe herkese benim muhabbet kuşum var fakat bir çift daha almak istiyorum yalnız bazı petshoplara giidiyorum albenisi olmayan tüyü kırık rengi gitmiş hasta ishal..... kötü kuş satıyorlar sizlerden ricam sağlıklı yavru da alabileceğim güzel muhabbet kuşu satan dükkanlar var mı yada üreticiler petshop olursa sevinirim hem kuşlara baıkıp karar verir ziyaret ederim hem ürün alırım adana da bilgisi olan yazsın

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    Bu konuda kesinlikle üretici 1. tercih olmalı. Çünkü hiç bir petshop verim aldığı takım ı satmaz. Ya yavru öldüren ya verimsiz yada yaşlı takımlar satıyorlar genel olarak. Sizde inşallah aradığınızı bulabileceğiniz bir üreticiye denk gelirsiniz. Adana'da çok fazla üretici var fakat forumda kimler var bilmiyorum . Sağlıcakla

Sayfayı Paylaş