petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ADANALI ÜRETİCİ ARKADAŞLAR

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinan tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhabe herkese, benim muhabbet kuşum var fakat bir çift daha almak istiyorum yalnız bazı petshoplara giidiyorum albenisi olmayan tüyü kırık rengi gitmiş hasta ishal..... kötü kuş satıyorlar sizlerden ricam sağlıklı yavru da alabileceğim güzel muhabbet kuşu satan dükkanlar var mı yada üreticiler petshop olursa sevinirim hem kuşlara baıkıp karar verir ziyaret ederim hem ürün alırım adana da bilgisi olan yazsın

2. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
  3. Dolma

Dolma Member

Beğenileri:
    10
    Merhaba Sinan ! Pet Shop da zaten kaliteli kuş araman biraz anormal :) onun yerine bir mahalleye girin insanlara buralara yakın kaliteli bir kuşçu var mı diye sor şahsen ben kuşlarımı aldığım yeri öle buldum ve kuşları ele alışık şekilde satıyordu Özer Çağlar'ın attığı linkede bir göz atın her kuşçu kaliteli çıkmıyor ne yazık ki ​

Sayfayı Paylaş