Karadeniz Pet

Adım adım hobihanem

Bencede süper olmuş, uzun zamandır bende böyle bişey yapmayı düşünüyorum, bak heveslendim yine :) yalnız nasıl bişey yapacağıma karar veremedim, ön tel konusunda mesela tavsiyeleri olan varmı arkadaşlar, birde seba kafeste bi çeşit ön tel var yanlış görmediysem, başka çeşitleri yokmu

ön tel ve tavalar ne kadara mal oldu acaba

100 lira kardeşim seba kafeste yaptırdım çok sağlam tavsiye ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:20 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Bencede süper olmuş, uzun zamandır bende böyle bişey yapmayı düşünüyorum, bak heveslendim yine :) yalnız nasıl bişey yapacağıma karar veremedim, ön tel konusunda mesela tavsiyeleri olan varmı arkadaşlar, birde seba kafeste bi çeşit ön tel var yanlış görmediysem, başka çeşitleri yokmu

İnşallah kardeşim Seba kafes istediğin ölçüyü yapıyor,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

bulundugun ortam karanlıksa yaptıgın dogru fakat gun ısıgı gırıyosa aksam 5 ten sonra 11 e kadar yakman hem elektrık faturasından tasaruf hemde kuslarının saglıgı ıcın bence dınlenmelerıne zaman ayırmanı onerrım devamlı acık tutarsan kuslar zamanlı zamansız tuye gırer benden soylemesi

Doğru tespit ettin kardeşim n bulunduğu ortam gece gündüz karanlık, 12 w elektrik çok bişey yakmaz, ışıklar kanal içinde olduğu için gölgelendirme yaptım, kuşlar direk ışığa maruz kalmıyor,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

James007 nasıl yapacak bilmiyorum ama zaman ayarlı prizlerden kullanmayı düşünüyorum ben.

Aynen kardeşim. Bendeki malzemenin çoğu elimde mevcuttu, yoksa hepsini almaya kalksam astari yüzünü geçer, priz normal kullandığımız ama pirize taktiğim zaman ayarlı saat var istediğin saatte yanıp sönüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

Nazarlık niyetine

Hocam led ışıkları nasıl yaptın 220 volt ile mi çalışıyor o küçük kutu gibi birşey var ondan damı aldın bilgi verirmisin ?

Hocam led ışıkları nasıl yaptın 220 volt ile mi çalışıyor o küçük kutu gibi birşey var ondan damı aldın bilgi verirmisin ?

Led 12 w ile çalışıyor rafın en altında 220 w 12 w ye çeviren adaptör var, ledler kanal içinde direk kuşları rahatsız etmiyor kesinlikle tavsiye ederim, zaman ayarlı saatli priZ şe on numara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

çok süper olmuş güle güle kullanın.

Eyvallah kardeşim benim teşekkür ederim

james007Led 12 w ile çalışıyor rafın en altında 220 w 12 w ye çeviren adaptör var, ledler kanal içinde direk kuşları rahatsız etmiyor kesinlikle tavsiye ederim, zaman ayarlı saatli priZ şe on numara

Peki zaman ayarlı nasıl yapacaz ne malzeme gerekiyor yazarmısın onları.

Son düzenleme:
Emeğinize sağlık gayet başarılı bir çalışma olmuş.

Benim kullandığım bu resimdeki aynısı gayet kullanışlı ve pratik, Digitalden Bi kaç kez kullandım sürekli sorun verdi, Çin malı değildi made in Germany ama bu resimdeki gayet güzel, fiyatı 8 10 ₺ anca

Başka birşeyi yokmu şimdi led lambayı direk buna mı baglıyacaz.

Başka birşeyi yokmu şimdi led lambayı direk buna mı baglıyacaz.

Hayır Oğuz, bu alet zaman ayarı için. Şu saat yansın şu saat sönsün diye.
Ledler düz akımla çalışırlar. 220 volt alternatif akımı 12volt düz akıma çeviren adaptörleri var. Zaten ledleri satan yer söyler sana. Kaç metre led kullanacaksan ona göre adaptör veriyorlar.

Son düzenleme: