Karadeniz Pet

Adını sen koy

• Konbuyu başlatan Taz_07
  • Başlangıç tarihi
T

Taz_07

Guest
Arkadaşlar yeni aldığım kuşum için, bir isim arıyorum yardımcı olurmusunuz ?
lütfen düzgün isimler yazalım biraz alışılmışın dışına çıkmak istiyorum farklı bir isim arıyorum.

kuşum erkek daha yavru bilginize, önerilerinizi bekliyorum duyduğunuz bildiğiniz yeni kuş alırsam bu ismi koyacağım dediğiniz sözcükleri bekliyorum teşekkürler.

trmv0.jpg

trmyx.jpg

trmvu.jpg

Masallah cok tatli aklima farkli kus ismi gelmiyor klasik isimler boncuk

sadi :) benim eski kuşumun adıydı ve bi kuşa çok yakışıyor bence :)

efsun koy aga erkek merkek idare etsin

Çiko, Miço, Ponçik

Arkadaşlar alemsiniz Allah sitede kuşlarınıza da uzun ömürler versin :)
isimlerle beraber ortaya atılan tezler sebepler süper:)

yazan herkese teşekkür ederim daha farklı isimlerde olursa çok güzel olacak 10 12 sene önceki kuşumun adı çiko idi.

CiMi nasıl sizce. Steve nasıl:) birde karikatür karakterleri mesela o tip şeylerden arıyorum birazda farklı olsun diye.

Anladigim kadariyla kusunuzu konusturmak da istiyorsunuz. Bunu dusunerek isim secmeniz daha mantikli bence soyleyebilecegi bi kelime olsun ben o yuzden ciko ve micoyu onermistim. Bir de muhabbet kuslarina daha sevimli isimler daha cok yakisiyor bence. Cimi olabilir ama steve is adami ismi gibi boyle sirin tipli bi kusa yakismaz bence. :) ben bu isim isini dusuncem aklima orjinal bisey gelirse yazarim. :)

Arkadaşlar fikirleriniz için teşekkür ederim önceki kuşumun adı çiko idi bunuda cimi koysam nal olur yeni isimlerden açığım

Moderatör tarafında düzenlendi:
cimi de gayet sirin. chucky, charlie ya da pukiye ne dersiniz?

Anladigim kadariyla kusunuzu konusturmak da istiyorsunuz. Bunu dusunerek isim secmeniz daha mantikli bence soyleyebilecegi bi kelime olsun ben o yuzden ciko ve micoyu onermistim. Bir de muhabbet kuslarina daha sevimli isimler daha cok yakisiyor bence. Cimi olabilir ama steve is adami ismi gibi boyle sirin tipli bi kusa yakismaz bence. :) ben bu isim isini dusuncem aklima orjinal bisey gelirse yazarim. :)

Çok sağol kardeşim orijinal birşeyler arıyorum benimle paylaşırsan çok sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:18 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

cimi de gayet sirin. chucky, charlie ya da pukiye ne dersiniz?

Senle biz yapışmaz bu işi bulunmaz bir isim :) oluyor oluyor birkaç arkadaş daha katılsa neler çıkar bizden neler tweet bile attım ya düşün artık #kusadı diye :)

valla benim kendi kusumun adi coko ismini ogrendi artik seslendigimde tepki veriyor. boyle steve falan gibi isimleri benimsemeyecekmis gibi geliyor. aklima gelen sirin ve soylemesi kolay isimleri paylasirim. tavsanimin adi furby mesela onu da dusunebilirsiniz su oyuncaklar var ya tipi ona benzedigi icin koymustum. Is the 'all new' Furby worth buying?

Çok sağol kardeşim paylaşımlarını bekliyorum verdiğin isimler güzel

Benzer renklerde bir erkek kuşumuz var, (kendi kuşlarımızın yavrusu) ve adı Pırtık. Yardımcı olacaksa:)

Gonzales, Çaka, Çiya, Şakir (Favorim), Şila. Ş ve ç li isimleri daha rahat söylüyorlar. Çok tatlı bi kuş Allah uzun ömürler versin.

Geri