Karadeniz Pet

Afyonkarahisar dan selamlar

Ali ihsan

Yeni Üye
Foruma çok önceden üye oldum fakat kendimi tanımadığımı farkettim. İsmim Ali İhsan 23 yaşındayım. AfyonKarahisar da ikamet ediyorum ve şuan yatılı olarak okuyorum.
İnşallah önümüzdeki sene de bende başlayacağım bu hobiye. Üç dört sene önce de beslemiştim fakat kedi yediği için uzunca ara verdim. Şimdilik yurtta kaldığım için bu yaz mesleğe atandığım zaman el yapımım olan kafeste hobiye devam edeceğim. İşin stresinden kurtulmak için bu yola gideForuma çok önceden üye oldum fakat kendimi tanımadığımı farkettim. İsmim Ali İhsan 23 yaşındayım. AfyonKarahisar da ikamet ediyorum ve şuan yatılı olarak okuyorum.
İnşallah önümüzdeki sene de bende başlayacağım bu hobiye. Üç dört sene önce de beslemiştim fakat kedi yediği için uzunca ara verdim. Şimdilik yurtta kaldığım için gelecek sele mesleğe atandığım zaman işin stresinden sıyrılmak için hobiye devam edeceğim :)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolun hoşbuldum. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kaymağın tadını dahi bilmiyorum Merak da etmiyorum şimdilik :) ama sucuk dönerinden yerim sizin için :)

Bende bir kaç sene evvel Afyonda yaşıyodum :) Şimdi istanbuldayım ama Afyonda doğdum :)

Afyonda olsam her gün yerdim kaymaklı kadayıftan.. :)

Ben 10 yıl yaşadım , hiç öyle olmuyomuş :D Biz 2 haftada bir kaymak yerdik galiba. Bide o kadar ucuz olmuyo kaymaklı kadayıf falan :) Herkes , hergün kaymak yiyosunuzdur falan dio da, orda yaşayınca hakkaten kaymak maymak unutuyosun :)

Bi yerde ne bolsa onun değeri kalmıyor sanırım :)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

selam

hg..........

Moderatör tarafında düzenlendi:
sa

aliihsankardeşim aramıza hoş geldin bende yeniyim konyalıyım meslek nedir adım meht meb den emekliyim görüşmek üzere