Karadeniz Pet

Ağaç tünek

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Merhabalar.Muhabbet kuşu için ,ağaç tünek çapı kaç mm olmalıdır?Teşekkürler.

plastik tünek varsa onu referans alarak yapabilirsiniz hocam, çok ince olmasın. Büyük olmuş küük olmuş pek fark etmez diye düşünüyorum.

En az 0.8mm olur ondan aşagısı olmaz bence :)

10mm-12mm arası işinizi görür.Ben geçen ay 1 paket(10 tane var 40 cm)5 tl'ye aldım.
Gayet güzel.
nereden aldın acaba internettenmi aldın internetten aldıysan yada aldığın yerin internet adresi varsa verebilirmisin

çevrende ağaç varsa ağaç dalından kendin yap daha güzel olur

nereden aldın acaba internettenmi aldın internetten aldıysan yada aldığın yerin internet adresi varsa verebilirmisin
Evet internetten aldım.Karşı ödemeli 4 adet tünek+kargo:27.5 lira tuttu.Petshoplarda tanesini 2 liraya veriyorlar.Adres yok ama tel var.İst-Avr.yakasında.Uğur Roman:0532 330 18 59.

Evet internetten aldım.Karşı ödemeli 4 adet tünek+kargo:27.5 lira tuttu.Petshoplarda tanesini 2 liraya veriyorlar.Adres yok ama tel var.İst-Avr.yakasında.Uğur Roman:0532 330 18 59.
internet adresi yokmu sitesi falan yani

plastik zararlı mı ki? zaralıysa ben de ağaç dalı falan takayım kafese.

Plastik tünek sağlıksızdır.En güzeli ahşap tünek,ağaç dalı takın ama her ağacın dalını takamazsınız.Kuşlar haliyle kemirmeyi sevdiklerinden zehirlenme ihtimali var.

sağolasın. Bana kalsa ben herhangi bir ağacın dalından yapardım. Ama durum değişti şimdi. kuşçuya sorup ondan alayım en iyisi.

bende bu konuyu merak ediyorum ustalardan yorum bekliyorum artı tırtıklı olması avantajmıdır

Geri