Karadeniz Pet

ağaçtan tünekler nasıl olmuş :) ?

yaratmak yanlızca ALLAH a mahsustur abicim yaratıcı değilde zekıce yada güzel olmuş kelimelerini kullanırsak çok sevinirim şimdiden tşk ederim

Güzel olmuş ellerine sağlık.canlı olanları kırmadan yaparsk daha bir güzel olur sanki)) sağlıklı hobiler.

canlı değil yeşilcin tşk ederim arkdşlar mubişlerim çok sevdiler :))

Cümlemizden sağ olasın neyse fazla yazdım kabartmayım konuyu.))

Selam dallar çok ince olmuş kuş dalın üstündeyken ikinci resimdeki gibi durması gerek seninki birinci resimdeki gibi o yüzden olmamış
zamanla kuruyunca biraz daha incelecek ..
vqn2l.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kalın olunca uzerıne pek durmuyolardı diye incesini koydum tekrar

Bana ince geldi kus denge sorunu yasiyabilir.tirnaklarinin asiri uzamasina neden olabilir.biraz daha kalun olmali sahsi düşüncem

anldım prüzsüz olması için çınar ağacından dal bulmam lazım

merhaba,
dalların çok pürüzsüz olmasına gerek yok. hatta kafif pürüzler tırnak ve gagalarını törpülemeye yardımcı olur. dut ya da elma dalı bulabilirseniz çok iyi olur. reçineli ağaçlardan kaçının. dalı olası parazit bulaşması riskinden arındırmak için de kaynar suyla 30-45 dakika muamele ettikten sonra iyice kurutmanızı (soba ya da petek civarında) ve kuruduktan sonra asmadan önce üzerine, kesim ve işlenme yerlerine antiparazit uygulamanızı tavsiye ederim. 10 kuruş çapında bir dal mükemmel olacaktır :)

muhabbet kuslarım birbucuk yasında güzel anlasıyorlar fakat bir türlü ciftlesmediler kafesinde bütün herseyleri tam disi birkac dakikalıgına yuvaya giriyor fakat delirecegim ne yumurta ne yavru........baska ne yapabilirim simdiden tesekkürler

Geri