petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ağıza yem verme meselesi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim cift kuş hiçbir zaman agızlarından yemleştigini görmedim erkek kuşum bunu dişinin agzına kusarak yapıyor :) agıza yem bırakmayı neysede yem yerken agızlarıyla birbirlerine vuruyorlar nasıl bi psikoloji içindeler anlayamıyorum :D dişi çok sinirli erkegi kafeste kovalıyor :D

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    yemleşme dediğiniz zaten bir kuşun diğer kuşa yediği yemi kursağından çıkartıp (kusma diyebilirsiniz) vermesidir başka bir yolu yok bunun yani yemlikten gagasıyla alıp diğer kuşa vermezler :p
    birlikte yem yerken ufak itişmeler normal birçok çiftte olur böyle

3. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    ama bazı kusların agzındayken yemi digerinin agzına vermesini bizzat gördüm :) ve erkek kızışmış bir şekilde devamli ayagını dişinin üstüne atıyor ama dişi kovalıyor :D erkek bir görseniz kaçacak delik arıyor :) dişi tüy döküyor ondanmıdır sizce bu kadar agresfligi

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    o verdiği yem daha önceden yediği yem yani kursağından çıkartıp veriyo. dişinin yaşı küçük olabilir veya kızışmamıştır ondan erkeği istemez.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. erkek muhabbet kuşu dişinin ağzına kusuyor

,
  2. muhabbet kuşlarının birbirine yem vermesi

,
  3. muhabbet ciftim birbirine yem kusuyor ama ciftleşmiyorlar nedeni

,
  4. muhabbet kuşu eşinin ağzına kusuyor,
  5. muhabbet kuşu agzina kusması,
  6. muhabbet kusunun agzindan odul vermesi,
  7. kuslarim agizdan agiza yem veriyor,