ağıza yem verme meselesi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Adana
    arkadaşlar benim cift kuş hiçbir zaman agızlarından yemleştigini görmedim erkek kuşum bunu dişinin agzına kusarak yapıyor :) agıza yem bırakmayı neysede yem yerken agızlarıyla birbirlerine vuruyorlar nasıl bi psikoloji içindeler anlayamıyorum :D dişi çok sinirli erkegi kafeste kovalıyor :D

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Ankara
    yemleşme dediğiniz zaten bir kuşun diğer kuşa yediği yemi kursağından çıkartıp (kusma diyebilirsiniz) vermesidir başka bir yolu yok bunun yani yemlikten gagasıyla alıp diğer kuşa vermezler :p
    birlikte yem yerken ufak itişmeler normal birçok çiftte olur böyle

3. Adanali

Adanali Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Adana
    ama bazı kusların agzındayken yemi digerinin agzına vermesini bizzat gördüm :) ve erkek kızışmış bir şekilde devamli ayagını dişinin üstüne atıyor ama dişi kovalıyor :D erkek bir görseniz kaçacak delik arıyor :) dişi tüy döküyor ondanmıdır sizce bu kadar agresfligi

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Ankara
    o verdiği yem daha önceden yediği yem yani kursağından çıkartıp veriyo. dişinin yaşı küçük olabilir veya kızışmamıştır ondan erkeği istemez.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşlarının birbirine kusması