petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ağızdan yem dökme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir can ucun tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kadir can ucun

arkadaşlar kuşumu saldıktan 30 dk sonra filan ağzından yem döküyo kusma mı bu yada başka şey?

#1 kadir can ucun, 11 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Haziran 2014
  2. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Foto atın ne olduğunu görelim

3. kadir can ucun

fotoluk bir şey yok ki bildiğiniz yemlikte ki yem ağzından düşüyor yine ağzına atıyor.

4. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Ağzında bekletiyor olabilir ama eğer bekletmeyip yutuyorsa ve ardından kusuyorsa kur yapıyor olabilir kaç yaşında

5. kadir can ucun

5-6 aylık civarı

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dışarı saldıgınızda yediği içtiği birşeyden olabilir.. benim bir kuşum, çay içmesine müsade ettiğimde bir süre sonra kusuyordu yediği yemleri.. Fazla vitamin de kusturur kuşu..

7. kadir can ucun

olabilir aslında.Vitaminide geç verdim.salı vermem gerekrken.hafatada 1 kere suluğuna damlatıyorum 2. gün akşam alıyorum.vitaminin markası =Apex Axisol A,D3,E,C vitaminleri.

8. Orhan ERGİN

Beğenileri:
    0
    hiçbirşey olmaz arkadaşım... aynısını bendeki bi kuşta yapıyordu...
    ne vakit odaya salsam, yediği tüm yemi hapşırarak yada tıksırarak ağzından atardı...
    sonra alıştı heralde, artık bi sorunu yok...
    yani o yemleri ağzından atması bence bi hastalık değil, bi alışkanlık gibi düşünmek lazım...

Sayfayı Paylaş