petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ağızını ynatıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rockythebudgie tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. rockythebudgie

#1 rockythebudgie, 2 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2013
  2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim dişide sanki gerçekten çiğner gibi yapıyor sizin kuş gibi değilde :) sanki erkekle konuşuyor gibi

3. onurdondu1

bi yerde okumuştum ağzını oynatması memnunluk işaretiymiş yani mutlu olduğunu gösteriyormuş sanırım :)
    düzeltiyorum ağzını gıcırdatması memnunluk şimdi video ya baktım sanki susamış gibi ağzını açıp kapıyor gibi geldi

4. Samet YILDIZ

Kuyruk,kıtlatma çene hareketleri huzurlu,sevinçli olduğuna göstergedir :) bu hareket benim kuşumdada vardı yanından gitmemi istiyordu adeta gittiğimde duruyordu

5. rockythebudgie

kafesinde su var ama hiç içtiğini görmedim, suda hiç azalmadı daha 1 gündür bende kuş

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    bazen konusmayi ögrenikende böylev yapabiliyor

Sayfayı Paylaş