Karadeniz Pet

Agzından yem cıkarması

Münadi YALÇIN

Yeni Üye
Üstadlarim bu son gunlerde kusum elime geldiginde bas parmagimla savas halinde oluyor dikkatimi ceken ise bas parmagimla oynarken agzinda yem taneleri cikiyo ve bunu bu aralar cok sık yapiyor sebebi ne olabilir ?

erkek ve tek kuş ise eline kur yapıp yem kusmaya çalışıyordur. yanına dişi alırsan onları dişiye yapacaktır çiftleşmek için

Ergen bir kuş ise eş istediğinden yem kusuyor olabilir.

erkek ve tek kuş ise eline kur yapıp yem kusmaya çalışıyordur. yanına dişi alırsan onları dişiye yapacaktır çiftleşmek için

Sagolasın hocam ama tam emin olunmamakla beraber kusumun cinsiyetine dişi denildi peki dişi bi kus bu hareketleri yaparmi ve kusum 4,5 aylik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

Ergen bir kuş ise eş istediğinden yem kusuyor olabilir.

Hocam kus 4 4,5 aylik arasi cinsiyetine de disi denildi ama erkek diyende oldu

Erkekler gibi dişilerde yem kusabilirler.

Teşekkürler hocam peki bu durumda yanina es almam da sakinca olurmu ? Aslında ben konusturmak egitmek istiyordum 2 aydir konusmasi icin egitim veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Fotoğrafını koyarsan bakabiliriz erkek mi dişi mi

Hocam bi kac sefer foruma attim en son gecen hafta koymustum resmini levent abi ikiuc hafta sonra tekrar koy dedi fotolar biraz kotu cikmisti

Eş almanızda sakınca olmaz. Kuşlar da anlaştıkları eşleri olduğunda daha mutlu olurlar.

Geri