petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Agzından yem cıkarması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Münadi YALÇIN tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Üstadlarim bu son gunlerde kusum elime geldiginde bas parmagimla savas halinde oluyor dikkatimi ceken ise bas parmagimla oynarken agzinda yem taneleri cikiyo ve bunu bu aralar cok sık yapiyor sebebi ne olabilir ?

2. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    erkek ve tek kuş ise eline kur yapıp yem kusmaya çalışıyordur. yanına dişi alırsan onları dişiye yapacaktır çiftleşmek için

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Ergen bir kuş ise eş istediğinden yem kusuyor olabilir.

4. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolasın hocam ama tam emin olunmamakla beraber kusumun cinsiyetine dişi denildi peki dişi bi kus bu hareketleri yaparmi ve kusum 4,5 aylik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

Hocam kus 4 4,5 aylik arasi cinsiyetine de disi denildi ama erkek diyende oldu

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Erkekler gibi dişilerde yem kusabilirler.

6. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Fotoğrafını koyarsan bakabiliriz erkek mi dişi mi

7. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler hocam peki bu durumda yanina es almam da sakinca olurmu ? Aslında ben konusturmak egitmek istiyordum 2 aydir konusmasi icin egitim veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Hocam bi kac sefer foruma attim en son gecen hafta koymustum resmini levent abi ikiuc hafta sonra tekrar koy dedi fotolar biraz kotu cikmisti

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Eş almanızda sakınca olmaz. Kuşlar da anlaştıkları eşleri olduğunda daha mutlu olurlar.

9. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Es alip yuvalik takmadigim surece sorun olmaz yavru almak icin erken diye dusunuyorum hocam

Sayfayı Paylaş