Karadeniz Pet

Ağzını kapatıp açıyor

MaoTunHan

Yeni Üye
2 gün önce 2 haftalık bir muhabbet kuşu aldık. Az önce eve geldiğimde sürekli gözünü ve gagasını açıp kapatırken gördüm. ilk kuşu olduğu için biraz korktum. Sizce derdi nedir? yemeğini yemiş uzattım almıyor.

söylediğim gibi o 2 haftalıksa çok küçüktür belkide bilgin yoktur ve ona normal yem veriyorsundur bu durumda açlıktan böyle yapmış olabilir çünkü 2 haftalık bir kuş yem kıramaz

yerde açık, kenarlarda kabuklu karışık yemlerden var. şu an yerdeki bölmeden yemeye başladı.

1,5 aylık olana kadar mama vermen lazım seni n 2 haftalık kul alman çok yanlış olmuş bir foto atarmısınız ?

kuşu aldığımız yer hiçbir şekilde bilgilendirmedi biizi

sana mama karışımı göstereyim (bu arada onun 2 haftalık olduğuna emin misin,hiç onu o yemlerden yerken gördünmü, o hiç yiyip kabuğunu bıraktımı)

2 haftalık mı emin değilim, evet yiyor ince bir kabuğu dışarı bırakıyor. siyah yemleri çok seviyor.
ve az önce dışarı çıkmak istercesine çıldırdı tekrar. gözlemlediğim kadarıyla buzdolabı arada bir ses çıkarıyor oraya gitmeye çalışıyor. dün de elimdeyken kaçıp buzdolabına girmeye çalışmıştı. başka odaya koydum şimdi.

Kus 35 gunluk gibi gorunuyor. Yem kiramiyorsa mama yapip uzerine dal dari ufalayin, ve sade kanarya verin.

2 haftalık mı emin değilim, evet yiyor ince bir kabuğu dışarı bırakıyor. siyah yemleri çok seviyor.
ve az önce dışarı çıkmak istercesine çıldırdı tekrar. gözlemlediğim kadarıyla buzdolabı arada bir ses çıkarıyor oraya gitmeye çalışıyor. dün de elimdeyken kaçıp buzdolabına girmeye çalışmıştı. başka odaya koydum şimdi.
O kuş yem kırıyor ve 2 haftalık değil daha büyük tahminimce yemleri kafesin altïndan alın yemliğine alışsın buzdolabına aman dikkat!!

Kardes o kus en az 38 gunluk falan

Petshop lar sahtekar sana 2 haftalik diye vermis

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri