Karadeniz Pet

Ağzını kapatıp açıyor

arkadaşlar sorunu çözdüm kullanılmayan bir odaya koydum kafesi ama gece yatarken kafese koyduğumda girmek istemiyor, ben de akşam geliyorum eve çok sıkılıyor kemiriyor demirleri. geldiğimde açıyorum gemi maketi var çok sevdi orada takılıyor, avizeye falan çıkıyor, dediğim gibi oda kullanılmadığından başında uzun süre kalamıyorum, tek bıraksam burada bir şey olur mu? hepinize teşekkür ederim tekrardan

arkadaşlar sorunu çözdüm kullanılmayan bir odaya koydum kafesi ama gece yatarken kafese koyduğumda girmek istemiyor, ben de akşam geliyorum eve çok sıkılıyor kemiriyor demirleri. geldiğimde açıyorum gemi maketi var çok sevdi orada takılıyor, avizeye falan çıkıyor, dediğim gibi oda kullanılmadığından başında uzun süre kalamıyorum, tek bıraksam burada bir şey olur mu? hepinize teşekkür ederim tekrardan
Etrafta tehlike yoksa iyi bakın sorun olmaz diye düşünüyorum ama size fazla alıştıysa arkanızdan ciyak ciyak öter. Bir tozunuda alin orlarin :D

Artık kalıcı olarak kendi odama almaya karar verdim. Sabahtan salıyoruz gece biz yatana kadar serbest. Kafesine de girmiyor illa dışarıda yiyecek. Dediğiniz gibi odadan çıkınca peşimden geliyor, öğrendi iyice uçmayı.

Geri