petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ah Bu Kuşlarım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

yeni resimlerle sadece 2 kuşumla yeniden döndüm arkadaşlar :) 8 kuşum vardı 6'ya düşmüştü maalesef sevdiğiniz şeftaliyi sattım o güzelim renkli rainbow kırması kuşumu da hediye ettim başka 2 tane daha sattım ve hediye ettim. Geriye kalan kuşum 2 tane. Yeni kafes aldım, diğer resimdekiler de ziyaretçilerimiz maşallah her gün misafirimiz oluyorlar pencerede :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

videolar da yolda

[YOUTUBE]watch?v=9PoAwlbjObM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]watch?v=P6hSbEX2yP8[/YOUTUBE]

izleyemeyenler için linkler

https://www.youtube.com/watch?v=P6hSbEX2yP8

https://www.youtube.com/watch?v=9PoAwlbjObM

#1 Mana, 22 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Nisan 2014
  2. Özgür+

Özgür+ Guest

nerede yaşadığınızı merak ediyorum . avusturalya yazmışsınız, eğer öyleyse gerçekten normal :)

3. Mana

Mana Guest

evet avustralyada yaşıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

youtube yasaklı izleyen varmı burda acaba yüklesem video

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    hayırdır kuşları neden sattın ki?

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Youtube yasağı kaldırıldı Mana. Rahatça gönderebilirsin.:)

6. Mana

Mana Guest

ah dante ah valla benim onlardan çektiğimi Allah bilir :) acayip yaramaz olmuşlardı gruplaşıyorlar dinlemiyorlardı artık. evde hiç ses eksik olmuyordu beynim yoruluyordu sürekli halsiz hissetmeye başladım beyin dinlenmediği için.bu kaldıgımız ev küçük 1 salon bir yatak odası yani anlayacağın sesleri her yerden duyuluyor imkansız seslerini kısmak veya ses duymama olayı. migren başlangıcı oldu :) baktım sağlık gidiyor mecbur sattım

aziz sarı, yeni öğreniyorum valla :) iyi bari paylaşayım :) teşekkürler

7. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    tabiki önce can sonra canan

8. Mana

Mana Guest

öyle maalesef :) şeftali gitti ama ya :/ ne güzelde olmuştu kısmet artık. 1 pakistan 1 de patates kaldı. bak videoları yükledim misafirimizle nasıl didişiyor patates

9. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    senin kuşların hepsi güzeldi ama bu saatten sonra yapack birşey yok... sen kuşları azalttın ben ise çoğalttım

10. Mana

Mana Guest

evet hepsi güzeldi ama şeftali farklıydı şişmandı ya ondan seviyordum :D kaç tane şu an sende?

11. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    4 çift oldu imzamda yazılı

12. Mana

Mana Guest

imzana dikkat etmemiştim ya kusura bakma. iyi besliyorsun yerin varsa ne ala. bizde bi geçelim eşimin ülkesine odaya her çeşit kuş alcaz :D nasılsa ev büyük duyulmaz diye düşünüyoruz.

13. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Youtube açık değil ancak dns değiştirilip izlenebilir :) suan evindeki hiç bir bilgisayar dns ayarı yapılmadığı zaman youtube sitesine bağlanamıyor :)

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

14. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    balkonda 2 tane çifthane ile besliyorum... benimde yerim olsa cok güzel planlarım olurdu da yerim yok.

15. Filiz BAYIR

şeftali yerine diğerlerinden birini satsaydınız keşke....

16. Mana

Mana Guest

Aziz bey kalktı deyince paylaştım çünkü haberim yok benim sadece yasaklandığını biliyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Zaten hep yer sıkıntısı yoksa her şekilde beslenir. Maşallah diyelim kuşlarına :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Maalesef en çok gürültü yapan oydu :( en alışkın olanlarını bıraktık. Patatesi veremezdim zaten, pakistanda aşırı güzel kıyamadık yavru daha diye eşim hastası onun. Mecburen şeftali gitti onu. Dışında 3 tane daha gitti. Kalan 2 tane

Sayfayı Paylaş