Karadeniz Pet

Ahşap kafesim

batibirol

Meraklı Üye
2 arkadasimla birlikte ortalama 150 TL civarinda mal olan kendin yap sistemim yuvaliklari ve genlikleri de eklenince bomba olucak DİE dusunuyorum
0b7205d790bdc81057efdda9525f85e8.jpg
3b43c9336af17207fb2ac5203a18abd8.jpg
3d7dadc69cfedc355aac4f763084dac3.jpg
3775f7e5902c8565dacf37ae3108ae7a.jpg
4ca788546d040afdbccf2e9d941d646c.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:33 -->-> Daha önceki mesaj 01:32 --

Triplex :)

çok güzel olmuş ellerinize sağlık

ama bişi sorucam temizlemek için çekmece gibi çektiğinde aşşa tarafı gözüküyor zor olmazmı kuşlar aşağıya falan (fotodan öle gözüküyor doğrumu görüyorum:D )

Maşaallah elinize emeğinize sağlık kuşları atmadan iyice bir ilaçlayın

çok güzel olmuş ellerinize sağlık

ama bişi sorucam temizlemek için çekmece gibi çektiğinde aşşa tarafı gözüküyor zor olmazmı kuşlar aşağıya falan (fotodan öle gözüküyor doğrumu görüyorum:D )

Önce en alttKini temizler. Sıkıntı olmaz. Ama mimari hata var evet doğru yakaldınız.

Elinize emeğinize sağlık. Ama temizliğin yanında birde çekmeceyi çektiğinde kuşların diğer tarafa kaçması sorunu oluşabilir.

Arkadaki tava giriş yerlerini yükseklik olarak artırırsaanız tavayı çektiğinizde pislikler sıyrılarak aşağı düşmez diye düşünüyorum. Vernik olarak ne kullandınız. Organik vernik mi?

emeğinize sağlık.

Yani vernik kullandim da maun vernik kullandim birde sadece tellerine 35 lira verdik bakmayin baya para tutuyor arkadaşlar tutkaliydi teliydi agaciydi öyle biraz basit gibi duruyor ama biraz maliyetli oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Birde hani çok prf. Birşey olması o elli değil bence yorumlarinizda haklisiniz altliklarin üzerine telden izgara yaptiricam

Çok güzel olmuş elinize sağlık bende yazın bunun gibi geniş bir kafes yapmayı düşünüyorum... :)

Yani ben bu isi yapmiyorum saadece aklimdaki hayalindeki şey buydu bunu yapmakti parasi sorun değil önemli olan arkadaşlarımla beraber vakit geçerli ortaya birşeyler cikartmak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Birde ilaç demissiniz kafesi alaclama hangi maddeyle yapiliyor sadece vernik bu İsi tamamen halletmez mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Bu kafesi hapis amaclarimdan bir tanesi de hem salma hemde 3 katli birşeyler cikartma gibi düşünün altliklari cikartin size kocaman salma oluyor ev isi :)

Benim yapımına devam ettiğim kafeste yüz lirayı geçecek gibi.. parasını düşünmüş olsak başına geçilmez ama hobi olarak düşündüğümüz için maliyet pek göz önüne alınmıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:22 --

1.5 kg tele 35 Lira verdim bende

10 numara iş ćikarmişsınız.çok güzel hayırlı olsun