Karadeniz Pet

Ailemize yeni gelen Dişi kuşumuz Limon

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar bildiginiz gibi bir çift kuşum var yavruları olmayan erkeğim çok tatlı olduğu için onun yanına limonu getirdim fakat anlaşamadılar limon hep öpmek istedi ama erkek sanırım beğenmedi sürekli vurdu felan ayırma kararı aldım limon 4.kuşum onuda ayrı bir odada tek olarak bakmaya karar verdim :D

yorumlarınızı bekliyorum...

cl3h.jpg

91h5.jpg

y2oj.jpg

İsteğiniz üzere erkeğe bir şans daha verdim . Limon direk yapıştı nolur evet de der gibi bakınız :D

mxr7.jpg

Son düzenleme:
limon çok tatlı maşallah . Tam kızışmış aslında ayırmasanız belki de yumurtlayabilir . Çünkü erkekler o kadar da seçici değil , dişiler daha seçici ve dişi yanaştıysa erkek daha da yanaşır , biraz zaman verseydiniz sanırım olur du bu iş. :)

Çok güzel kızızkın bir kuş git sal salmaya bir erkek seç sin kolay yavru alırsın bundan tam zamanı bence :) kaçırma

limon çok tatlı maşallah . Tam kızışmış aslında ayırmasanız belki de yumurtlayabilir . Çünkü erkekler o kadar da seçici değil , dişiler daha seçici ve dişi yanaştıysa erkek daha da yanaşır , biraz zaman verseydiniz sanırım olur du bu iş. :)

Açıkcası erkegin sürekli vurmasına dayanamadım :D Ben ilk defa gördüm limon resmen aşık oldu :D

İsteğiniz üzere erkeğe bir şans daha verdim . Limon direk yapıştı nolur evet de der gibi bakınız :D
mxr7.jpg

Son düzenleme:
Açıkcası erkegin sürekli vurmasına dayanamadım :D Ben ilk defa gördüm limon resmen aşık oldu :D

mxr7.jpg

Resim şahane .:D İlgi bekliyor masum dişi. Böyle bir dişi bulmak herkese nasip olmuyor , çok şanslısınız . :D Erkek yeni eş mi kaybetti . Oda kızışkın gibi duruyor , hayır demesi imkansız bu güzelliğe .:)

Resim şahane .:D İlgi bekliyor masum dişi. Böyle bir dişi bulmak herkese nasip olmuyor , çok şanslısınız . :D Erkek yeni eş mi kaybetti . Oda kızışkın gibi duruyor , hayır demesi imkansız bu güzelliğe .:)

Erkeğin eşi var şuan onu ayırdım işte fakat eşinden fayda yok sanırım yaşlandı artık tüy dökümünden çıkamaz hale geldi. Erkek sanırım dişiyi kendine eş seçtiği için buna yüz vermiyor diye düşünüyorum

cok guzel bır dısı sız benım halımı bılsenız benım dısı yanına erkek getırdım o erkegı oldurdu sonra dısıyı goturdum kendısı sectı 5 ıncı yumurtayı aldım :D

Dişi kabullendiyse erkek dayanamaz çiftleşir diye düşünüyorum çok büyük kavga da yok gibi sabır etmek gerek çiftimize :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Aman yarabbi, maşallah diyorum başka da bir şey demiyorum!

Geri