Karadeniz Pet

Ailemizin yeni ferdi çok güzel bir hatun :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
eyNnP7.jpg

SIRTI AÇIK GÜMÜŞ RENGİ ÇOK GÜZEL BİR HATUN MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYALIM VALLA GÖZÜMDEN SAKINIR OLDUM DAHA DÜN ALDIM :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah demeyi unutmak mümkün değil çünkü maşallahı var kuşunuzun. Boyuna posuna tütü tü tü maşallah çok bakımlı çok sağlıklı görünüyor. :)

Maşallah demeyi unutmak mümkün değil çünkü maşallahı var kuşunuzun. Boyuna posuna tütü tü tü maşallah çok bakımlı çok sağlıklı görünüyor. :)

teşekkür ederim en güzeli de pastel renklerinin olması pırıl pırıl duruyor güneşte sim gibi parlıyor kızımız :)

Arka tarafını da görebileceğimiz bir fotoğrafı varsa onu da ekleyebilir misiniz? :)

maşallah kızınızı cook beyendim bizim tokmak kafaya uygun gibi duruyor ama mesafe cok uzak bacım

maşallah kızınızı cook beyendim bizim tokmak kafaya uygun gibi duruyor ama mesafe cok uzak bacım

teşekkür ederim evet maalesef mesafe çok sorun :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

elimden yem yiyor omuzumuzda duruyor kaçmak yok çok rahat bir kuş oldu artık kendisi :) kanatları aldığımızda kesilmişti ama uçabiliyor yine de tamamen yerde yürümüyor öyle inşallah tamamen kanatlanınca göreceğiz güzel gümüş kanatlarını :)

Maşşallah çok sağlıklı bir kuş yavrularıda öle olsun inşallah :D