Karadeniz Pet

Ailemizin yeni üyesi Limon türü , cinsiyeti ve tavsiyeler

aegeon

Yeni Üye
Merhabalar Limon dün akşam aramıza katıldı. Sizlerden kuşumun cinsiyeti ve türü hakkında yardım istiyorum .
Ayrıca Limon daha yavru onun için en uygun beslenmeyi yemcilerden ne tür yemler temin etmeliyim , beslenme hakkında ufak tavsiyeler ve olası hastalanmalarda nasıl tedavi uygulayacağım hakkında yardım istiyorum , teşekkürler . İyi forumlar
Bir maşallahı eksik etmeyelim :)

Kuşun lutino Erkek MaşşALLAH.

Ve şunuda hatırlatayım abi kuşu eğitmek istiyorsan avuçlama kuş ürker gittikce .

Son düzenleme:
Maşallah benim disi kusumun aynısi cook tatli. Bana disi gibi geldi ama ustalar daha iyi bilir. Yem olarak "Versele Laga" oneririm piyasadaki en kaliteli yemlerden biridir.
Sağlıkli buyutun keyifli hobiler :)

Maşallah erkek kuş.çok tatlı güle güle besleyin.

Maşallah güzel bir erkek Güle güle besleyin

Kuşun lutino Erkek MaşşALLAH.

Ve şunuda hatırlatayım abi kuşu eğitmek istiyorsan avuçlama kuş ürker gittikce .

teşekkür ederim , gaga fotoğrafını çekmek için öyle yaptım durmuyordu tavsiyeni dikkate alıcam :)

Maşallah benim disi kusumun aynısi cook tatli. Bana disi gibi geldi ama ustalar daha iyi bilir. Yem olarak "Versele Laga" oneririm piyasadaki en kaliteli yemlerden biridir.
Sağlıkli buyutun keyifli hobiler :)

cinsiyeti ileride az daha büyüdüğünde netlik kazanıcak sanırım :) kapalı yem sanırım tavsiye ettiğiniz ürün , çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve güzel yorumunuz için :)

Maşallah erkek kuş.çok tatlı güle güle besleyin.

teşekkür ederim :)

Maşallah güzel bir erkek Güle güle besleyin

teşekkür ederim :)

Maşallah limona çok tatlıymışşş avuçlayıp öpmeden yapamam ben hiçbişey olmuyo ama ustalar doğru söylüyor bana kızmasınlar biz kuşumla böle öpe koklaya mutluyuz

Maşallah ne kadar güzel yaratılmış :) Nasipse ben de albino ve lutino alıp eş yapmayı düşünüyorum. Hemen de alışmış ele :) Güle güle besleyin uzuuuun ömrü olsun.

Maşallah, güle güle besleyin.
teşekkür ederim acaba beslenme ve hastalıklara karşı tavsiye verebilir misiniz Levent Bey . ve birde sizin cinsiyet tahmininizi alalım :)

Maşallah ne kadar güzel yaratılmış :) Nasipse ben de albino ve lutino alıp eş yapmayı düşünüyorum. Hemen de alışmış ele :) Güle güle besleyin uzuuuun ömrü olsun.

ben komşumuz aracılığıyla edindim limonu , maşallah :) çok teşekkür ederim :)

kuşunuz erkek. keşke benimde öyle komşularım olsa. biz bakamıyoruz al senin olsun deseler :)

teşekkür ederim acaba beslenme ve hastalıklara karşı tavsiye verebilir misiniz Levent Bey . ve birde sizin cinsiyet tahmininizi alalım :)

Erkek gibi duruyor ancak bu kuşlar şaşırtıyor çoğu zaman.
Yemini suyunu her gün tazeleyip haftada bir vitamin ve mama yaparsan kafesi temi,z tutarsan bundan güzel koruma mı olur..

Erkek gibi duruyor ancak bu kuşlar şaşırtıyor çoğu zaman.
Yemini suyunu her gün tazeleyip haftada bir vitamin ve mama yaparsan kafesi temi,z tutarsan bundan güzel koruma mı olur..

peki yem olarak nasıl yem kullanmalıyım yani bir kuşcuya veya yemciye gittiğim zaman nasıl yem almalıyım kapalı hazır yemlerdenmi seçmeliyim ?

Geri