Karadeniz Pet

Akıl Verin arkadaşlar

Mubiş5

Meraklı Üye
Kuşumun yumurtası varmış yuvalık lazım yoksa yumurtasını yere düşürecek annem inanmıyor yumurtası olduğuna nasıl ispatlıyacam bunu acaba ?

Resmini bir koy bakalim varmi sonra ikna edelim:)

Hemen al yuvaliga aliskin degilse zaten bu kulucka baslamadan biter.

Yumurtasi olan kuslarin belirtilerini okut annene

okutuyorum sizinkilerdie okutuyorum diyorki 'yok be ne yumurtası küçük daha ben yok diyosam yoktur' diyor kafayı yiyecem kuş cağaz yumurtlamıyacak!!! Sinir oldum bir daha okutturucam ama anlamıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:14 -->-> Daha önceki mesaj 03:10 --

sabah 4 te kalkıp kutudan yuvalık yapsam olurmu inanmak istemiyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 03:14 --

sabah 5 te uyanıp kutu ve çit desteğiyle yuvalık yaptım yumurtlarmı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

kuş yerinde duruyor yürümüyor artk

5-10 liradır bir yuvalık en fazla gidip al bir tane tak yazık hayvancağıza.

Kutuya girip yumurtlamaz. Kemirince delik acar kacar kuşunuz

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

al zaten çok bişe değil sanki kanat ve kuyruk düşmüş gibi tan anlayamadım ama ben 8 tlye aldım fazla bişi değil yani

arkdşlar sağolun desteğiniz sayesinde bugün YUVALIK alıcam (internetten) kargo gelene kadar bekleye bilirmi acaba ne diyorsunuz kaç güne yumurtlar ?

Son düzenleme:
en fazla yarın gelir kargoyla bekleyebilir bence

arkadaşım annen neden bu kadar inatçılık yapıyor ki bende tam anlamadım ama sen yinede al anneni de ikna etmeye çalış

bende bilmiyomki bugun yerinde hareket etmiyor arkası biraz şiş kanadı falan aşağıda

ailelerın gereksız tuttumları ıste hepsı para kanserı anlamadıgım sey bı gece yatakları olmadan yatsalar ne kadar rahatsız olurlardı acsaba

petshopta yakın yani 5-10 km ama göndermiyor

Geri