petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akıllı yemliği kemirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN

Arkadaşlar çiftimin dişisi iki gündür akıllı yemliğin içini kemiriyo. Yemliği yuvalık sanmasın sonra. Daha önce karşılaşan var mı?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yemlik kemiren görmedim ama bende senin düsündügünü düsünüyorum suan.. dişi kusun erkek ile ciftlesmek istiyor olabilir.. dişiler genellikle yumurtalayabilecegi ortamın saglanmasını bekler daha sonra ciftlesir. ciftlesmek istiyor ve bunun icin akıllı yemligin yumurtlamaya uygun olup olmadıgını kemirerek kontrol ediyordur.

bana kalırsa geniş bir yuvalık ekleyin kafesinize..

3. Sefer CANDAN

Işin tuhafı yuvalik var ama hanımefendi hiç oralı değil. Ikisi de kizismis ama daha yeni diye bekliyoruz bakalım

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yemligin icine yumurtlamasın sakın :)

5. Sefer CANDAN

Dişi tecrübesiz değil ama galiba ilk defa akıllı yemlik gördü inş öyle bisey olmaz:)

Sayfayı Paylaş