Karadeniz Pet

Akıllı yemlik Hayat kurtarıcı

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Herkezin alması gereken bişey :D valla hergün insan uğraşmıyor :D:D:D

akıllı yemlik tasarımı sebebi ile akıllı olarak adlandırılıyor.
bu tasarım sayesinde yem artıkları kafesin içerisine düşmüyor, kafesi kirletmiyor etrafa yem saçılmıyor.

normal yemliklerde kuş yemi yedikten sonra üstte biriken yem kabuklarını temizlemeniz gerekiyor.bu kabuklardan dolayı kuşun yiyemediği yemler de ziyan oluyor.

bu tasarım sayesinde yem kabukları direk alt hazneye dökülüyor böylece yem ziyan olmuyor.alt haznede çekmeceli olduğundan temizlemesi çok kolay.

ayrıca yemlik silo şeklinde olduğu için sürekli takviye yapılması gerekmiyor.

Son düzenleme:
hayırlı olsun. bende düşünüyorum fiyatı ne kadar acaba ?

Yemi ağzına kadar doldurdum 1 ay yeter diye düşündüm benimkiler 1 haftada yemi tükettiler.

..........

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim kuşlar yemi döküyorlar.akıllı yemlik akıllı kuşlar için bence :) :)

Arkadan takılabiliyo mu bu ? Kafesin içine doğru ?

hayırlı olsun. bende düşünüyorum fiyatı ne kadar acaba ?

Yemi ağzına kadar doldurdum 1 ay yeter diye düşündüm benimkiler 1 haftada yemi tükettiler.

Normal yem yuvasına uyarmı acaba ? bende düşünüyorumda

benim kuşlar yemi döküyorlar.akıllı yemlik akıllı kuşlar için bence :) :)

en son 1 ay önce konya da adetini 7 liraya almıştım mahallemdeki petshop tan merkez yerlerde daha ucuza vardır

Arkadan takılabiliyo mu bu ? Kafesin içine doğru ?

arkadaşlar kuşlar rahatça gönüllerince yiyemiyorlar ondan. ben aldım bi üretici abim demişti kaseye koy geniş bişey olsun diye hayvan rahatça istedği kadar yiyiyor. yine de size kalmış :)

5 Liraya aldım arkadaşlar Kafesinden dışından taktım ben içten taakarsanız kuş rahat etmez yer daralır

Arkadaşlar kuşlar 2-3 gün içerisinde alışıyor evet gayet pratik kapıya direk takılıyor,isterseniz bayanların kullandığı saç tokası ile de sıkı olsun diye çengel ile tutturabilirsiniz,Almak isteyen arkadaşlar internette 3 liraya kadar var,Temin edebilirsiniz.

tek alımda petshop mantıklı ama toplu alımda sitelerden alınca daha karlı oluyor petshopta tanesi 5 lira
internette 2.5 lira

Arkadaşlar kuşlar 2-3 gün içerisinde alışıyor evet gayet pratik kapıya direk takılıyor,isterseniz bayanların kullandığı saç tokası ile de sıkı olsun diye çengel ile tutturabilirsiniz,Almak isteyen arkadaşlar internette 3 liraya kadar var,Temin edebilirsiniz.

hocam şu tokayla sabitleme işi nasıl ?resim atarsan çok iyi olur.bende de akıllı yemlik var biraz gevşeklik var,sabitlersem iyi olur.benim dişi kuş yemi eşeleyip döküyor nedense 15 gün oldu akıllı yemliği takalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:01 --

ne gerek var kargoya petshopdan alırlar daha iyi

arkadaşım netten alımlarda yanında ihtiyaçların varsa onları da alırsan uygun olur.akıllı yemlik yanında ,yem alırsan ,vitamin vs. uygun olur bence.sadece akıllı yemlik alırsan pahalı olur.

arkadaşlar bir şey sorucam bende aldım bugun akıllı yemlikten ama benim aklımın almadığı bi şey var :) kabuklar alt kısma dökülüyorsa yemlerde dökülmüyor mu o deliklerden ?

Kimi kuşlar dokunmuyor bile valla.Ne olduğunu dahi merak etmiyorlar.Standart yemlikleri çıkarıp alışacaklar mı diye denemek lazım.Öyle de ne olur ne olmaz riski var.Kuş açlıktan ölür felan.

Faramir arkadaş size kuşların yanına geçtiğimde çekip gönderim saç tokası çengeli hiç hareket ettirmiyor basit yani

Faramir arkadaş size kuşların yanına geçtiğimde çekip gönderim saç tokası çengeli hiç hareket ettirmiyor basit yani

hareket etmesin diye bende çocukların son zamanlarda oynadığı lastikler var ya onlardan taktım iki yana kafese tutturdum hiç hareket etmiyor lastikleri bi işe yaradı bari. içten değil dıştan kapıya taktım bu arada.. arkadaki takma yerlerine geçirdim lastikleri.

Aynen sabitlemişseniz tamamdır zaten,en azından yazık dökülmesin tedbir almak iyidir.

Geri