Karadeniz Pet

Akıllı Yemlik Kullanımı ?

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
bende aldım, yemini koyup kafes kapaklarının olduğu yere takıyorsun,kabukları falanda alttaki bölmeye düşüyor

temizlik açısından iyi oluyor diyorlar bende o yüzden aldım

Butun kuslarda olmuyor ne yazik ki...
Ornegin benim disi guzel guzel yerken, erkek gelip butun yemleri dokuyor. Tabi insan ister istemez sinir oluyor bogazlayasai filan geliyor kusu :D en iyisi anam babam yemlik :D

Bide şöyle bak ben bu gün kus aldım kafesle beraber geldiginden beri habire siciyor :D abartılacak kadar değil ama ballı kraker koydum onu sevdi ama yem yemiyo bi kere elimde yediriyim dedim kızdı :D ballı krakerin kabularını hep atıyor normal yem kutusu var ordanda yese gene atıcak kabularınıyere Allahtan kolay değiştiriliyor altındaki kağıt :D bide akıllı yemliklerde kabuklar yere dökülmüyo filan :D sen karar ver

Arkadaşlar birde sülük gibi olan akıllı yenilik var hangisi daha kullanışlıdır acaba kullanan test eden arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim

Akilli yemlik harika bisey.siddetle tawsiye ediyorum.yemleri üstten koycaksin.kapidanda asacaksin.iceri asarsan alan daralir

Ben de kullanıyorum fakat kuşum sürekli yemleri yemeden alttaki hazneye atıyor bazı kuşlar israf ediyor maalesef

cok kullanıslı tavsiye. Ederim hem israf olmuyor hemde haftada 1 yem doldurma sorunu olmuyor.

Benim kus sureklu eseleyip yemi dokuyor cozum bulabilen var mi?

Geri