petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akıllı Yemlik Kullanımı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı
    Gizli

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bende aldım, yemini koyup kafes kapaklarının olduğu yere takıyorsun,kabukları falanda alttaki bölmeye düşüyor

3. Burak Boyacı
    Gizli

peki teşekkürler işime yarardı

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

normal yemlik daha iyi bence.

5. Burak Boyacı
    Gizli

temizlik açısından iyi oluyor diyorlar bende o yüzden aldım

6. Mert AKSOY
    Gizli

Butun kuslarda olmuyor ne yazik ki...
    Ornegin benim disi guzel guzel yerken, erkek gelip butun yemleri dokuyor. Tabi insan ister istemez sinir oluyor bogazlayasai filan geliyor kusu :D en iyisi anam babam yemlik :D

7. Atahan GÜLEREN
    Gizli

Bide şöyle bak ben bu gün kus aldım kafesle beraber geldiginden beri habire siciyor :D abartılacak kadar değil ama ballı kraker koydum onu sevdi ama yem yemiyo bi kere elimde yediriyim dedim kızdı :D ballı krakerin kabularını hep atıyor normal yem kutusu var ordanda yese gene atıcak kabularınıyere Allahtan kolay değiştiriliyor altındaki kağıt :D bide akıllı yemliklerde kabuklar yere dökülmüyo filan :D sen karar ver

8. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

Arkadaşlar birde sülük gibi olan akıllı yenilik var hangisi daha kullanışlıdır acaba kullanan test eden arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim

9. Nilgün BULUT
    Gizli

Akilli yemlik harika bisey.siddetle tawsiye ediyorum.yemleri üstten koycaksin.kapidanda asacaksin.iceri asarsan alan daralir

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben de kullanıyorum fakat kuşum sürekli yemleri yemeden alttaki hazneye atıyor bazı kuşlar israf ediyor maalesef

11. Burak Boyacı
    Gizli

cok kullanıslı tavsiye. Ederim hem israf olmuyor hemde haftada 1 yem doldurma sorunu olmuyor.

12. Yasin ZORLU
    Gizli

Benim kus sureklu eseleyip yemi dokuyor cozum bulabilen var mi?

Sayfayı Paylaş