petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akıllı yemlik nasıl çalışıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SencerSancak tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Akıllı yemlik ne işe yaradığını ve nasıl çalıştığını anlatabilir misiniz ?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
  3. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    akıllı yemlik iki haznesi , birde kabukların gitdigi depoya sahip olan bir yemlik türüdür. isterseniz akıllı yemligin ortasındaki ayıracı cıkarıp tek cins yemde koya bilirsiniz yada 2 çeşit yem. En güzel özelligi ise yem yenildik den sonra kabugun altdaki depoya düşmesi. Güzel düşünülmüş başarılı bir buluş bence . dahada geliştirile bilir ilerliyen zamanlarda :D

4. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Suan düşününce çok kullanışlı bir malzdme gibi geldi.Peki bunun boyutu tam olarak ne ?

5. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    Akıllı yemlik aşırı kullanışlı birşey. Normalde kafesin içinede takılıyor ama benim kafesim çok büyük değil dışardaki tellerden kesip onun için yer yaptım taktım. Eğer yeriniz yoksa kafes içinde o şekilde sizde kullanabilirsiniz. Normal yemliği hergün üfle tazele gibi bir derdi yok bu aletin.

Sayfayı Paylaş