Karadeniz Pet

Akıllı yemlik nedir ?

• Konbuyu başlatan alp yıldırım
  • Başlangıç tarihi
A

alp yıldırım

Guest
Arkadaşlar akıllı yemlik nedir ? Nasıl çalışır ? Ne işe yarar ?

Orta boy kafeslere uygun olan ve yem uflemek zorunda kalmadiginiz yemlik.

makina mı sandın bunu alt tarafı alıp koycan ASD:ASDasd

Bazen bu forumu
gereksiz yere google gibi kullanıyorsunuz
bazende
gerektiğinde google gibi kullanmıyorsunuz

Bazen bu forumu
gereksiz yere google gibi kullanıyorsunuz
bazende
gerektiğinde google gibi kullanmıyorsunuz

Şimdi ne yaptım ! Allah'ım bana sabır ver ! Her yaptığımı suçluyosunuz. Yardım etmiycekseniz bu forumun amacı ne ? Çok teşekkür ederim , ne kadar bilgilendim anlatamam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

makina mı sandın bunu alt tarafı alıp koycan ASD:ASDasd

Diğer yemliklerden farkını öğrenmek istedim ? Bi farkı varki insanlara konu oluyor. Bunu anlayabiliyorsunuz değil mi ?

Bence biraz terbiyenize dikkat edin. Daha sakin ve normal konuşsanız ? 2.si ;
Akıllı yemlik yemleri üflemeni gerektirmeyen , normal yemliklere benzer bir şeydir. Makine değildir [MENTION=14301]Simay Yetiş[/MENTION] in dediği gibi. Bi ızgaralık gibi bişi var , kabuklar yemliğin aşağısındaki yere düşüyo. Sonra siz o kabı çıkarıp direk döküyosunuz çöpe. Bu kadar

akıllı yemlik genelde tatilde kulanıyorum günlük kulanımda tavsiye etmem ... kuşlar hakında olsun normal birşey olsun sor cekinme an fazla bir başlık daha acılır binlerce başlık varken birde senin olsun nolacakki sanki :)

Şimdi ne yaptım ! Allah'ım bana sabır ver ! Her yaptığımı suçluyosunuz. Yardım etmiycekseniz bu forumun amacı ne ? Çok teşekkür ederim , ne kadar bilgilendim anlatamam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Diğer yemliklerden farkını öğrenmek istedim ? Bi farkı varki insanlara konu oluyor. Bunu anlayabiliyorsunuz değil mi ?

Benim kimseyi suçlamak gibi bi düşüncem olmadı
yalnız
"Akıllı yemlik nedir" diye
Google'da yada forumda arattırabilirsin
"Akıllı yemliği tavsiye edermisiniz" yada
"Akıllı yemliğin faydası zararı nedir"
"Akıllı yemlik kullannalımıyım"
Gibi sorularını forumda sorabilirsin
bu benim fikrim tabiki siz nasıl yapmak
isterseniz öyle yapın bu

akıllı yemlik genelde tatilde kulanıyorum günlük kulanımda tavsiye etmem ... kuşlar hakında olsun normal birşey olsun sor cekinme an fazla bir başlık daha acılır binlerce başlık varken birde senin olsun nolacakki sanki :)

Angaralı gardaşım benim, imzasından belli zaten bizim buralı olduğu :D

Akıllı yemlik yem israfını da en aza indirir ayrıca huysuz kuşlar yem döken kuşlar çok dökemez istisnalar dışında

Geri