Karadeniz Pet

Akıllı Yemlik Önerim

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Bugün Elime Geçti Öncedende Almiştim Forumada Eklemiştim Hatta Ama Bu Yemlikler Güzelmiş Tavsiye Ederim 2.95 TL
Ortadan Bölme Filanda Var + Kuşlar İyi Tutunamıyordu Özellikle İri Cinsler Ayakliğida Var İsteyen Olursa Link Atayım Adamla Bir Ortakliğim Filanda Yok Netten Buldum 4 Tane Şipariş Verdim

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION]
link verir misiniz

Tunek sabitmi yoksa cilarilabiliyor mu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tunek sabitmi yoksa cilarilabiliyor mu

Çıkıyor Hem Orta Bölme Çıkıyor Hemde Tünek Dediğim Gibi Daha Öncedende Almiştim Ama Bu Kadar Kullanişli Filan Değildi Öneririm Eskisi Kırıldı İyikide Kırılmiş Hayvan Rahatça Duramiyordu Yemlikte Önüne Tünek Koyuyordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION]
link verir misiniz

Kuşlar için Akıllı Yemlik GittiGidiyor'da 115325156 Buyur En Uygunu Burada

Tunekler sabit olsa daha kullanışlı olur gibu geliyor benim akilli yemligin tunegide cikanlardan bi sure sonra yalama oldu cok saglam durmuyor

Tunekler sabit olsa daha kullanışlı olur gibu geliyor benim akilli yemligin tunegide cikanlardan bi sure sonra yalama oldu cok saglam durmuyor

Bence Güzel Gibi Sıkı Tutuyor Olursada Uhu Yada Şu Sakız Gİbi Olan Birşey Var Ondan Sürer On Numara Tuttururum

Dedigin gibi cok az japonla cok kullanisli bi yemlik oluyor

Dedigin gibi cok az japonla cok kullanisli bi yemlik oluyor

Çok Çıkar Tak Yaptın Heralde? Tuttumda Kolay Kolay Çıkmiyor Gibi 3 Tllik Şey Fazlada Kalite Aramamak Lazım :D

1 ay fln kullanmistim belki benimki daha dandikti yada

Ben çok şikayetçiyim bu akıllı yemlikten. Yemlerin yarısından fazlası ziyan oluyor. Kuş kafasıyla attırıyor yemleri aşağıya düşüyor. Ya benim 10 kuşumda sorun var ya da bu akıllı yemlik kullanışlı değil.

Ben çok şikayetçiyim bu akıllı yemlikten. Yemlerin yarısından fazlası ziyan oluyor. Kuş kafasıyla attırıyor yemleri aşağıya düşüyor. Ya benim 10 kuşumda sorun var ya da bu akıllı yemlik kullanışlı değil.

Valla Dediğiniz Gibi Evet Ama Hiç Yoktan İyidir Eskilerinin Derdi Çekilmiyor Yok Çıkar Üfle Filan Zor Bunda Yine Alttaki Hazneyi Çıkartıp Boşaltiyorsunuz Kafeste Kabuk Dolmuyor En Azından Ziyan Olmasınlar Diye Ben Dondurma Kabına Koyuyorum Gerekirse Ufler Temizlenir Nette Kilosu 2.5 Tl Yenisini Almak Daha İyi O Kadar Uğraşana Kadar Becen Bazende Olduğu Gibi Yemliği Boşaltiyorum Dişariya Kuşlar Ziyafet Çekiyor :) Bence Kafesin Kirlenmesinden Heleki Kuşlar Uçunca Kabuklarin Etrafa Atlamasından iyi Bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

kargo ne kadar tuttu

Valla Ya 6.05 TL Yada 6.5 TL Mi Neydi

Fiyat uygunmuş gerçekten.
Eşeleyen kuşlar için 3 tane ahşap çivi çaktım ben yedikleri yere şimdi kafasını ayağını sokup eşelenemiyor.

45709338530853603624.jpg

benim akıllı yemliğinde tüneği yoktu. bende bir parça tahta tüğneği çivi ile sabitleyerek tünekli akıllı yemlik yaptım. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] güzel fikirmiş bizimkilerde eşeliyor bende deniyeceğim teşekkürler

Eşeleyen kuşlar için 3 tane ahşap çivi çaktım ben yedikleri yere şimdi kafasını ayağını sokup eşelenemiyor.

45709338530853603624.jpg

Levent abi, boşuna mühendis olmamışsın.. yaratıcılığına hayran kaldım.. normal kafes tipi yemliklere göre de birseyler tasarla da hepimiz kurtulalım çileden :)

45709338530853603624.jpg

dur bende öle yapım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:55 --

hatta yaptım bile :D
10351069_10152543290584208_8436745346986382489_n.jpg

45709338530853603624.jpg

Merhabalar.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama aklıma takılan bir soru oldu :)

Şimdi 3 tane ahşap çivi çaktım demişsiniz. Öncelikle ahşap çivi değil ahşap çivisi olacak değilmi yanlış anlamadım.

Birde bu ahşap çivisini kemirmeye filan çalışırlarsa sonuçta metal bir çivi zarar olmaz heralde değilmi kuşlara?

Teşekkürler.

Kardeşim kürdan kalınlıgında 1 çivi al ateşte kızdırıp 3 tane yer der örnekteki gibi sonrada 2-3 kürdan al o yerlere sok tamamdır :)

Geri