petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akıllı yemlik sorunu :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Karışık yem aldım yeni aldığım dişi kuş halsiz diye ama yemi katıyorum 1 gün içinde bütün yemi aşağı indiriyorlar temizlemesi çok zor oluyor şimdi normal yemlige kattım yemleri ben çok memnunum akıllı yemlik ten ama son sıralarda yemi 10/1 yiyorlar gerisi sağlam yem onu ayiklamasi da zor oluyor yardım edin

2. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    ben 2-3 ay denedim alşırlar diye olmadı.dediğin gibi döküyorlar yemi.eski normal yemliklere döndüm.şimdi her şey normal.

3. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ilk kez gormelerine rağmen
    benim kuşlar çok rahat kullanıyor
    karışık yem veriyorsanız hoşuna
    gidenleri seçerken diğerleri
    dökülüyordur bide tek çeşit vermeyi
    deneyin derim

4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    #4 alse, 21 Ocak 2015
    Son düzenleme: 21 Ocak 2015
  5. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi tek çeşit yem alıcam eğer birdaha yaparlarsa çivi işini deniyecem ama ben beton çivisi yle yapıcam ama tam nereye takılıyor çivi anlamadim

6. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Bende iki gün once aldım akıllı yemlikten, alışamadi hic yanına yaklaşmıyor. baktim hic yememis alta kabuk dökükmemis. Bende normal yem kabi taktim içeriye

7. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Dostun suluk al agiz kismi yanlamasina genis olsun.onu suyun akdigi yeri genislet akili yemlik gibi olur rahat larsin

8. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Normal yemligi hep döküyodu, kafese girince cikmak icin herseyi dokuyo eve yem saciliyodu. Bende bunu aldım dokemiyor bundan ama yemiyoda. agzi genis suluklardan var onuda deneyim bakalim dökecekmi

9. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen dostum agzi genis sulugun su akan yerini genislet biraz rahatca yem aksin

10. ilker kozan

Beğenileri:
    0
    Normalde kuşun akıllı yemlikten yem yemesinde sıkıntı olmaması lazım. Yemi kırmadan aşağıya atıyorsa yemi beğenmemiştir.akıllı yemliğin içinden ayırıcı bir plaka çıkması lazım. Yem haznesini ikiye bölmek için kullanılır. Bunu kullanıp bir tarafına hep yediği diğer tarafına da yeni aldığınız yemi koyun alışacaktır yem yemeye. Ama kuşu gözlem altında turun hep. Yememezlik yapıyorsa eğer en çok kullandığı tüneğin yakınına koyarak hep yemi görmesini ve o tarafa yönelmesini sağlayabilirsiniz.

11. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    içinden yemleri ayırıyordur. bende bi tarafa normal yem bi tarafa aspurla karışık yem koymuştum normal yemleri aşağı atıp aspurları yiyorlardı sonra normal yeme devam ettim şimdi bir sıkıntı yok kabukları aşağıda sadece.

12. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Sorun çözüldu arkadaşlar bugün baktım kabuklari dökülmus alttaki yere, alışti artik ozaman teşekkür ederim ilginiz icin

13. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    aynen ayagınlan gagasınla deşelerken yemler gidiyor normel yemliğe kattımm ordada yemleri dışarı atıyor yeni dişi erkek az yapıyor

Sayfayı Paylaş