petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akıllı yemlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Eren HAYRAN tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Eren HAYRAN

Hımm akıllı yemlik almayı düşünüyorum tek hazneli iki tane terciğiniz nedir zararı varmıdır tavsiye edermisiniz ?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence güzel bir malzeme.bence çift hazneli al.zaten istediğin zaman ortasındaki parçayı çıkartıp tek hazneli yapıyorsun

3. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Ben uzun zamandır kullanıyorum ve her hangi bir sorunum yok. Aksine 3-4 günlük dışarı çıkacaksanız tam doldurun fazlasıyla yetiyor.

Her hangi bir zararı yok. Zaten aldığınız zaman içinde küçük bir parça çıkıyor, hazneyi bölmek için. Onu kullanmayıp kenara koyarsanız tek hazne olur, kullanırsanız iki hazne olur.

Sorun yok yani.

4. Мехмет Йылдыз

Çift hazneli daha kullanışlı ;)

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    bende kullandım bi ara ama bizim kuş fazla savurgandı bir türlü alışamadı geri değiştirdim..

6. Nilgün BULUT

Yem üflemeye son.harika bişey .bende kullanmistim.

Sayfayı Paylaş