Karadeniz Pet

Akilli yemlik

34arda34

Meraklı Üye
Arkadaslar bugun itibariyle akilli yemlik taktim bir kac saat icinde olayi cozduler ama aksam oldu cok az yiyebilmisler malum yemin dustugu yer dar zamanla daha cok yemege alisirlarlarmi kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum

Alisirlar alisirlar sen ac kalirsin onlar kalmaz rahat ol :)

Kafesinin Resmini Atabilirmisin Birde Küçük Yemlik Varsa Yanyana Koyup Resimlerini Aatarsan Çok Makbule Geçer

Ben kullanamadim bi turlu karisik yemde pek olmuyor yem secen kuslar 10 dk da hepsini indryor asagiya

bencede bir sorun olmaz hemde kafesiniz daha temiz kalır

Akilli yemligin yaninda yer yok kucuk bir yemlik takmak icin bu sefer anlami kalmaz foto eklemeye calisicam

Akilli yemligin yaninda yer yok kucuk bir yemlik takmak icin bu sefer anlami kalmaz foto eklemeye calisicam

Sağolasın [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] Diye Etiketlersen Sevinirim Normal Yemlik İle Akıllı Yemliği Yan Yana Koyup Çekmeni Rica Ediyorum Sadece Bende Anlmayi Planlıyorum Fakat Siğmaz Diye Almiyorum

mld3OV.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

BXEAmv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

oQ2kQk.jpg

alışırlar alışırlar arkadaşın dediği gibi teknolojiyi talip edin arkadaşlar:))

Kapağimi Çıkarttınız? Bayaği Büyükmüş Neyse Kalsın Tşkler Küçük Yemlikler İle Devam :/

evet biraz buyuk kafeste kucuk olunca 3 kapi var birinde yuva digerinde yemlik anca bukadar oldu deneyip bakicam olmassa cikaricam

Ben kullanamadim bi turlu karisik yemde pek olmuyor yem secen kuslar 10 dk da hepsini indryor asagiya

Haklısınız o konuda yem seçen çiftlerim var aynı sıkıntıyı yaşıyorum

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bu akilli yemliklerden 4 yada 6 tane birleateip alt ve ustten hazneli bi salma yemligi yapmayi dusunuyorum bakalm yaparsam paylasirim ;-)

Yoo kapagi cikarmyrsn
Cok kolay ve mantkli bir sistem denesen vaz gecemezsn
Bnmki dun kirldi sadece birr gun kuck yemlk kullandm cok zor geldi akillodan sonra

Ben Kapaği Değilden Normak Yemliklerin Olduğu Yerden Yedirmek İstiyordum O Yüzden Olmazsa Canlı Görene Kadar Almamayı Düşünüyorum

Geri