Karadeniz Pet

Akilli yemlik

Ben Kapaği Değilden Normak Yemliklerin Olduğu Yerden Yedirmek İstiyordum O Yüzden Olmazsa Canlı Görene Kadar Almamayı Düşünüyorum

Varmi resim belki bir fikir veririz biraz yemeleerinde zorlaniyom ar ama kafesin ici tertemiz

Varmi resim belki bir fikir veririz biraz yemeleerinde zorlaniyom ar ama kafesin ici tertemiz

1 Dk Atayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:24 -->-> Daha önceki mesaj 09:12 --

Orta Boylu Bir Kafes Kapıyıda Çıkartmak İstemiyorum Umarım İş görür Resimler

Suan ki yemlikgîn sola dogru yani yanindaki diger yemlige dogru 2 tel yine yemligin yukarsina dogru 2 tel yemlik kapisi dahil cikartirsan yani kesersen olabilir bence cunki akilli yemligi alirken disariya takmàn icin kancalari olmasi onemli bn yurtdisinda yaziyorum burda zorda olsa buldum orda cok daha kolay bulabilirsin

Son düzenleme:
Suan ki yemlikgîn sola dogru yani yanindaki diger yemlige dogru 2 tel yine yemligin yukarsina dogru 2 tel yemlik kapisi dahil cikartirsan yani kesersen olabilir bence cunki akilli yemligi alirken disariya takmàn icin kancalari olmasi onemli bn yurtdisinda yaziyorum burda zorda olsa buldum orda cok daha kolay bulabilirsin

Doğrudur Burada Bol 2 2.5 TL Filan Neyse Sağol Alırım Olmazsa Denerim Olmadı Durur Kenarda

Geri