Karadeniz Pet

Akıllı yemlik

prax

Meraklı Üye
Internetten akıllı yemlik aldım yanında yarım olan bi şey daha yollamışlar nedir bu nasıl takacam

anyravav.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Dostum zannedersem arkadasına takılıyor bu aparat ve o aparattaki deligide tele takıyorsun.Yemligii telden uzaga takmak için olabilir.

Bölme aparatı yani istersen yemlik 2 göz oluyor gerek yok kaldır at

o apara yemliğin içine takılır. akıllı yemlikte ortasında yeri var. bir tarafına yem bir tarafı kum koyulabilir gibisinden.

Anladım üstteki kapağın içine teşekkür ederim.

Bişey daha ögrenmiş olduk sagolun arkadaslar :) atmasın yahu neden atsın belki işe yarar ilerde birgun

Yok 2 ye bölüp birine mama birisinde darı koyarım

Bişey daha ögrenmiş olduk sagolun arkadaslar :) atmasın yahu neden atsın belki işe yarar ilerde birgun

Atmasın tabi şahsen ben o aletle ortadan böldüm bi tarafına nijerli yem vitaminli felan dolduruorum digeri sade güzel oluo yani :D

Internetten akıllı yemlik aldım yanında yarım olan bi şey daha yollamışlar nedir bu nasıl takacam

anyravav.jpg

bana sadece o parçanın resmini koyabilirmisin acaba bendeki yemliklerde yokta ondan o fotografa göre plastikten kesip yapacağım

bana sadece o parçanın resmini koyabilirmisin acaba bendeki yemliklerde yokta ondan o fotografa göre plastikten kesip yapacağım

Koyarım. Ama şimdi yanımda değil akşama koyabilirim

dikkatimi birşey çekti yanlız kuşun konacağı plastik tüneği ters takmışsın sanırım yukarı takılacak o bu şekilde takarsan kuş ona konduğunda yerinden çıkar

Tamam :) teşekkür ederim. Yukarda sanki boşluk yok gibiydide denerim ama

:) Forum cok yararlı prax kardeşim haberin olsun kopma bizden :D

Aynen

Geri