petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akilli Yemlik?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve edk tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. edk

edk Guest

Arkadaslar yurt disinda akilli yemlik alip kullanan arkadaslar varmi bu forumda? Bugun 3-4 yere baktim ama bulamadim, acaba sadece turkiyedemi var bunlar?

Birde bu bilyali suluk dedikleri sey nedir? Bugun baktigimda hamsterlar icin olan bikac suluk gordum ucu uzun sekilde bumu acaba? Eger buysa muhabbet kuslari icin zor olmazmi bundan icmeleri veya kullanan arkadas varsa fotografini atabilirmi ona gore bende almayi dusunuyorum.

#1 edk, 7 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2014
  2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    arjantinde var ordan alabilirsin :D

3. edk

edk Guest

Arkadasim burda ciddi birsey soruyoruz bilgin yoksa yorumda yapma

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    dostpetshop ta vardı akıllı yemlik, 3 lira + kargoydu galiba, bilyeli suluğa kuşları alıştırabilirseniz diğer suluklardan daha sağlıklı, suyla tüy, kuş dışkısı vb. temas etmez, kuşları alıştırmak için hem bilyeli suluk hem de normal suluk takabilirsiniz, aklıma gelmişken alacaksanız çift bilyeli suluk alın.

5. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ciddi soruyorsan soruyu düzgün sor ozaman nedemek yurt disinda akilli yemlik alip kullanan arkadaslar varmi
    böyle sorarsan bende öyle cevap veririm Arjantin yurt dışı değilmi Türkiye yemi bağlı

6. edk

edk Guest

Tamam arkadasim sen arjantinde kalmaya devam et. Yorumun icinde tskler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Suluk olarak egerki hamsterlar icin kullanilanlarsa onu temin edebilirim burda var, ama su akilli yemligi bulamadim buralarda. Turkiye icine gonderirler galiba sadece dedigin sekilde. Ebaydada baktim bulamadim.

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    siz yurt dışındaysanız mutlaka oralarda da vardı biye düşünüyorum, başka şehirlere veya bulunduğunuz ülkedeki internet sitelerine bakın derim, aksi taktirde Türkiye'den kargo çok tutar.

8. edk

edk Guest

Sagolasin insallah bulurum buralarda

9. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Ben Almanya da bulamadim maalesef.

10. edk

edk Guest

Hollanda sitesinde benzer birsey gordum galiba onu arastiracagim veya turkiyeden buraya gelecek birini bulursam getirtecegim.Hollandadan belcikaya gonderimi ile ucuza gelirse oylede alabilirim. Hic olmadi kendim ona benzer birsey yapacagim :)

11. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    :) Ok bende sanirim türkiyeden alicam

12. edk

edk Guest

Banada getir 2 tane :)

13. unsound

unsound New Member

Beğenileri:
    0
  14. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Normal suluğu da akıllı yemlik gibi kullanabilirsiniz.

15. unsound

unsound New Member

Beğenileri:
    0

Ceren doğru söylüyor, ama siz kabukların dağılmamasınımı istiyorsunuz?

16. edk

edk Guest

Burdaki 1kg diyor olculeride yazmiyor benim tahminimce buyuk birsey ve fiyati 20dolar gosteriyor bence gonderimi filan bayagi pahali olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Onuda dusundum hatta burda genis agizli olarak mevcut suluklarda var yem icin olanlari. Akilli yemlik bulamazsam ondan alip denerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

Evet hergun yem kabullarini ufleme derdinden kurtulmak istiyorum.

17. unsound

unsound New Member

Beğenileri:
    0
    Akıllı yemlik aldığında yine üfleyeceksin :eek:) Sana gönderdiğim 2 tanesi artı kargo bedava olarak geçiyor :)

18. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Evet yem kabuklarını illa ki üfleyeceksiniz. Bir de birkaç kuş için alacaksanız, büyük yemlik olması çok da iyi değil. Yem tazeleme işlemini sık yapamayacaksınız. Eğer kuş sayısı azsa suluk da işinizi görür ama yem kabuklarını her türlü üfleyeceksiniz

19. edk

edk Guest

Akilli yemlikte kabuklar alt taraftaki cekmeceli bolume dokulmuyormu?

20. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Bende oyle bi beklenti icerisindeydim :)

Sayfayı Paylaş