petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aklıma Bir Şey Takıldı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cenkturen tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. cenkturen

cenkturen Guest

Merhaba, :) aklıma takılan şey kuşta doz aşımı, mesela bir muhabbet kuşu kafeste gaga taşından gerekli mineralleri aldı ve kuş kumundan da mineral adı ve suyun da ki vitaminden de aldı bu kuşta doz aşımı getirebilir mi ? Bir de hasta olmayan bir kuşa suluğuna kaç damla multi vitamin koymalıyız ?

2. Ezel ALBAYRAK

Deep Fix-10-15 damla,Avisol-2,5 ml bunları kullandığım için bunları biliyorum. şuan deep fix kullanıyorum.

3. Gokay Akgul

merhabalar arkadaşım. benim fikrimce kuşta doz aşımı diye bişey olamaz çnkü ben kimseden vitamin koyuyosan gagataşını çıkar yada kumu kaldır diyeni duymadım. bende deepfix diye bi damla vitamin var tam dolu bir suluğa 10 damla atıyorm sende öyle yaparsan iyi olur.

4. cenkturen

cenkturen Guest

Teşekkürler :) birde ben 5 yıldır muhabbet baktım hiç ilaç felan kullanmadım :D şimdi yeniden alacağım şüpheye düştüm :D

5. Gokay Akgul

5 yıl baktıysan benden iyi bakarsın ben kısa zaman önce başladım :)

6. cenkturen

cenkturen Guest

:) Bu siteyi seviyorum anında cevap :) herkese teşekkürler.

7. Gokay Akgul

:D online olan arkadaşlar cevapsız bırakmaz merak etmeyin :)

Sayfayı Paylaş