petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aklıma takılan bir soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nihal_goksu tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    2 ciftim var birine yavruluk koydum ama ikisi de flört evresindeler.dikkatimi çeken 1.mavi renli çiftinin erkeği ne yaparsa 2.çiftin parçalı kanatli yeşilli sarılı erkegi tarafından takip edilmesi sanki hayvan flortun inceliklerini öğreniyor 1.çiftten boyle olunca da bazen flört yerine izlemeye dalıyor onları göremezse kafesinin görebileceği bi yere çıkıyor.ay zaten iki ciftimde henüz çocuk düşünmüyor gibi yuvaliga ilgi yok.bunlar böyle ne yapmaya çalışıyor.allaha şükür sağlıklıar

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    Merhabalar @nihal_goksu hanım
    Öncelikle çiftleriniz bir birlerini görmez ve sadece seslerini duyar ise bu teşvik edici olur. Yaş olarak büyük olan takım veya tecrübeli takım ise onları takip edebilirler doğaldır. Kuşlarınız kaç aylık ve ne zamandır beraberler isterseniz bir kaç foto atın öyle yorum yapalım nihal hanım

3. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    [​IMG] erkeği gözlemci 2.çift

4. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
  5. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    Brezilya dizisi gibi izlenen çift.

6. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    Fazla izleyen sarılı yeşilli cift bunlari izlemekten birbirlerine dikkat edemiyor gibi mavi ciftin erkeği tüyde.diğerlerinde bir sey yok yesilli ciftin yemine de az ruseym katinca kuyruk kanat tüyleri uzadı daha sağlıklı oldular ama yine tv gibi izliyorlar diğerlerini hiç biri teşrif etmediği için yavru alamadım.

7. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    Foto paylastim ama bir fikri olan yok mu?

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Benim fikrim var birbirlerini görmeyecek şekilde konumlandırırsaniz faydali olur o zaman her çift kendi eşiyle ilgilenir maşallah çok güzeller

nihal_goksu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş