Karadeniz Pet

aklıma takıldı ?

Kadir677

Yeni Üye
merhaba bu forumda bu aralar çok takılıyorum eğlenceli şeyler çıkıyor ve çoğu kişi yaptığı kafesin resmini atmış bende yapmak istiyorum hem hobi hemde kuşlarımın benim yaptığım kafeste büyütmek daha eğlenceli olur diye düşünüyorum ama bazı kişilere sorduğumda ahşap kafes muhhabet kuşuna gitmez dediler kemiriyormuş galiba peki nasıl yapabilirim ahşapın görüntüsünü seviyorum doğallık veriyor sonuçta fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

merhaba bu forumda bu aralar çok takılıyorum eğlenceli şeyler çıkıyor ve çoğu kişi yaptığı kafesin resmini atmış bende yapmak istiyorum hem hobi hemde kuşlarımın benim yaptığım kafeste büyütmek daha eğlenceli olur diye düşünüyorum ama bazı kişilere sorduğumda ahşap kafes muhhabet kuşuna gitmez dediler kemiriyormuş galiba peki nasıl yapabilirim ahşapın görüntüsünü seviyorum doğallık veriyor sonuçta fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
Muhabbet kuslari merakli ve kemirmeyi severler hele ergenlige ulastiktan sonra tahtayi kemirirler ve bit yapar onermem

doğallık görüşünüzde haklısınız ama o tür kafesler kanarya tarzı kanatlılar için.. mubişler kemirmeyi çok seviyorlar zamanla ortada kafes kalmaz biti bir yanda hem kafes hijyeni de söz konusu mikropların ürememesi için tahta kafesi her zaman deterjanla yıkayamazsınız..

Gerçekten merak etmiştim güzel olucaktı. Ama yinede gerekn malzemeleri alıpp yapıcam kuşlarım için olmasada güzel bir hobi olucak benim için.

Geri